Menu

Denckermann

Nowe amortyzatory w ofercie Denckermann

W sierpniu pojawiło się w ofercie Denckermann kilka nowych referencji amortyzatorów. To kolejny etap rozwoju linii amortyzatorów, oprócz popularnych modeli jak CITROEN C3, czy HYUNDAI I20, pojawiły się amortyzatory do BMW 7 model E65. Szczegółowa lista nowości w tabeli.

Mocowania amortyzatorów – nowość w ofercie DENCKERMANN

Firma DENCKERMANN wprowadziła do sprzedaży pierwsze zestawy mocowań amortyzatorów. 

Amortyzatory pneumatyczne Denckermann

Oferta amortyzatorów Denckermann została poszerzona o amortyzatory pneumatyczne i miechy powietrzne do takich samochodów jak Mercedes, BMW, Range Rover.

„Diament Forbesa” dla Denckermanna

Firma Denckermann po raz drugi została laureatem nagrody „Diamenty Forbesa 2018”.

Nowe filtry w ofercie Denckermann

W ostatnich tygodniach Denckermann wprowadził do oferty kilka filtrów do nowych, ale mniej popularnych modeli samochodów.

Nowość Denckermann – zestawy montażowe do szczęk hamulcowych

Firma Denckermann poszerzyła swoją ofertę o nową linię do układu hamulcowego – zestawy montażowe do szczęk hamulcowych.

Denckermann na Automechanice w Dubaju

Automechanika Dubai to największe międzynarodowe targi motoryzacyjne w regionie środkowo-wschodniej Azji, skierowane do odwiedzających z regionu Bliskiego Wschodu i Afryki. Wystawcy mają dostęp do lokalnego rynku oraz możliwość nawiązania współpracy z kluczowymi podmiotami regionalnymi i międzynarodowymi.

Nowa linia Denckermann – czujniki ABS

Oferta produktowa Denckermann wzbogaciła się o nową linię. Są to czujniki ABS, które stanowią uzupełnienie gamy produktów układu hamulcowego Denckermann. Parametry odpowiadają oryginalnym elementom, a oferta będzie systematycznie poszerzana.

Denckermann Solidnym Pracodawcą 2017

Firma Denckermann po raz kolejny otrzymała certyfikat Solidnego Pracodawcy roku 2017 w kategorii ogólnopolskiej.

Firma Denckermann nagrodzona Gepardem Biznesu

Pod koniec 2017 roku firma Denckermann została uhonorowana wyróżnieniem w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016.

Denckermann to polski producent i dystrybutor części samochodowych, posiadający w ofercie ponad 20 tys. referencji produktów w kilkunastu liniach produktowych. Centrala firmy oraz jej główny magazyn, mieszczą się w Warszawie. Polem działania firmy Denckermann jest rynek wtórny części – aftermarket. Przedsiębiorstwo działa na rynku międzynarodowym. Szczególnie znane na rynku produkty Denckermann, na temat których można znaleźć opinie użytkowników to m.in. amortyzatory, filtry, wahacze, klocki i tarcze hamulcowe, drążki kierownicze, łożyska, piasty, wycieraczki itd. Denckermann posiada własny katalog części, prowadzi także szkolenia dla handlowców i mechaników. Więcej na temat oferty i działalności firmy można przeczytać w artykułach z tej kategorii.