Menu

Gulf

Oleje znanej marki Gulf dostępne w ofercie Inter Cars

Asortyment firmy Inter Cars jest jeszcze bardziej rozbudowany. Do portfolio w segmencie olejowym dołącza kolejna znana marka. Jest to firma Gulf, jeden z najstarszych producentów w branży środków smarnych oraz sprzedaży paliw.

Oleje Gulf fabrycznym wyposażeniem samochodów McLaren

Gulf Oil ogłasza, że produkt Formula Elite jest obecnie oficjalnym olejem fabrycznym wykorzystywanym do napełniania silników wszystkich samochodów McLaren, które będą opuszczać fabrykę McLarena w Woking Surrey w Anglii.

Niskopopiołowe oleje silnikowe – przegląd rynku

Oleje Low SAPS i Mid SAPS, czyli niskopopiołowe są dziś bardzo ważnym fragmentem rynku. Ich popularność rosła wraz z liczbą pojazdów, wyposażanych w filtr cząstek stałych. Jakie oleje z tej kategorii są dostępne na polskim rynku? Postanowiliśmy sprawdzić aktualną ofertę producentów.

Gulf TheDriver – nowy program lojalnościowy

Gulf Polska zaprasza wszystkie warsztaty i sklepy motoryzacyjne do dołączenia do nowego i niespotykanego programu lojalnościowego. Już teraz masz możliwość zdobywania punktów za zakupy produktów smarnych Gulf. Oferujemy Ci najwyższą jakość produktów i tak samo najwyższą jakość obsługi i nagród w programie.

Dwa nowe produkty linii Gulf Racing

Gulf udoskonalił dwa produkty z serii Gulf Racing – 10W-60 oraz 5W-50. Oleje mają zastosowanie w silnikach o wysokiej wydajności, turbodoładowanych, super doładowanych, wolnossących, wielozaworowych samochodów napędzanych benzyną i w niektórych samochodach z silnikami Diesla.

Tockwith w barwach Gulf

Obecni mistrzowie serii Le Mans Azja, Tockwith Motorsport, osiągnęli porozumienie z Gulf Oil International, którzy będą mogli oglądać ich Ligier LMP2 JS P217 występujący w słynnych barwach Gulf na wyścigu Le Mans i innych wyścigach WEC i ELMS w trakcie sezonu 2017.

Silna pozycja w Polsce kluczowym celem producenta olejów

Gulf Oil International Group startuje na polskim rynku z nowym przedsięwzięciem. Firma ma ambitne plany. Gulf Polska sp. z o.o. to nowa spółka typu joint venture tworzona wspólnie przez Gulf Oil International oraz  Boss Oil Limited. Jej powstanie ma przełożyć się na długookresowe bezpieczeństwo i stabilność marki Gulf oraz sprzedaż jej produktów na rynku, który […]

Formula CFE – nowy produkt w ofercie Gulf

Gulf wprowadził do oferty nowy syntetyczny olej silnikowy do samochodów osobowych przygotowany z myślą o modelach z katalizatorami. Gulf Formuła CFE 5W-30 to olej silnikowy, charakteryzujący się wysoką wydajnością, przeznaczony do samochodów osobowych. Olej wyróżnia się niską zawartością SAPS i jest przystosowany do pracy z katalizatorami. Formuła została opracowana specjalnie z myślą o współczesnych autach […]

Le Mans 24h – konkurs Gulf Polska

Gulf Polska, dystrybutor środków smarnych marki Gulf, uruchomił ogólnopolski konkurs skierowany do klientów detalicznych. Główną nagrodą jest pobyt VIP podczas 24-godzinnego wyścigu Le Mans 24 h, który odbędzie się we Francji w dniach 14-15 czerwca. Zwycięzca zostanie objęty szczególną opieką firmy Gulf oraz zespołu Aston Martin Racing. Z Gulfem na Le Mans Zwycięzca może liczyć […]

Gulf wprowadza oleje do samochodów klasycznych

Gulf Classic to nowa gama olejów przeznaczonych dla pojazdów klasycznych, które były budowane z innymi niż obecnie założeniami konstrukcyjnymi. Obejmuje ona produkty: Gulf Classic 30, Gulf Classic 50 oraz Gulf Classic 20W-50, pokrywające większość rynku samochodów klasycznych na całym świecie. – „Gulf jest bez wątpienia marką, która w branży produktów smarnych wzbudza coraz więcej emocji. […]