Gulf TheDriver – nowy program lojalnościowy

10 stycznia 2018, 1:02

Gulf Polska zaprasza wszystkie warsztaty i sklepy motoryzacyjne do dołączenia do nowego i niespotykanego programu lojalnościowego. Już teraz masz możliwość zdobywania punktów za zakupy produktów smarnych Gulf. Oferujemy Ci najwyższą jakość produktów i tak samo najwyższą jakość obsługi i nagród w programie.

Jest to pierwszy program lojalnościowy, który oferuje firmom rejestrację produktów i odbiór nagród mimo, że firmy te nie są bezpośrednimi klientami Gulf Polska.

Program daje możliwość zdobywania wielu dodatkowych punktów między innymi za wypełnianie zadań, quizów czy choćby za codzienne logowanie do platformy.

– Gulf to najwyższa jakość produktów oraz obsługi. Przykładamy wiele starań, aby nasi bezpośredni klienci jak i klienci naszych Dystrybutorów otrzymali wszystko co najlepsze. Program jest nowością. Dotychczas, sklep czy warsztat dokonujący zakupu u naszego Dystrybutora nie otrzymywał nic dodatkowego. W Gulfie lubimy się dzielić, dlatego stworzyliśmy TheDriver. Teraz, każdy aktywny uczestnik może wymieniać zdobyte punkty na bardzo atrakcyjne nagrody. Nagrody są na wysokim poziomie. Na rok 2018, w związku z 50-tą rocznicą zwycięstwa Gulf w LeMans, chcemy wprowadzić wiele niespotykanych nagród i ciekawych promocji, dlatego zachęcamy do darmowej rejestracji i częstych logowań – Robert Piotrowicz, Project Manager Gulf Polska.

Zapraszamy do programu

Artykuł sponsorowany Gulf

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!