Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
19.07 Ozonator od znanego producenta z certyfikatem biobójczości 19.07 Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy 18.07 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 18.07 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 18.07 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych.

Tomtom

Marelli nawiązało nowe partnerstwo. Celem jest stworzenie jeszcze lepszego systemu infotainment.

Marelli w ramach rozwoju swojego kluczowego produktu w obszarze systemów informacyjno-rozrywkowych nawiązało współpracę z firmą specjalizującą się w dziedzinie technologii geolokalizacji. Jak będzie wyglądała współpraca?

Współpraca TomTom i Delphi Technologies w zakresie inteligentnej jazdy

TomTom, specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji oraz Delphi Technologies PLC, specjalista w zakresie technologii napędowych, ogłosiły wyniki wspólnych testów przeprowadzonych podczas jazdy w warunkach rzeczywistych. Zaawansowany system wspomagania kierowcy (ADAS) od Delphi Technologies w połączeniu z mapami TomTom ADAS pozwolił zaoszczędzić samochodom osobowym ponad 10 proc. paliwa.

Bridgestone Europe finalizuje przejęcie TomTom Telematics

Bridgestone Europe NV/SA („Bridgestone”), spółka zależna Bridgestone w regionie EMEA, największego na świecie producenta opon i wyrobów z gumy, ogłosiła dzisiaj, że sfinalizowała proces przejęcia TomTom Telematics (”Telematics”), wiodącego dostawcy rozwiązań cyfrowych dla flot w Europie, za kwotę 910 milionów euro.

Bridgestone przejmuje TomTom Telematics

Bridgestone Europe, spółka zależna Bridgestone Corporation, podpisała z TomTom umowę przejęcia jej oddziału usług telematycznych. Wartość transakcji to 910 milionów euro.

Współpraca TomTom z Denso ws. systemu do jazdy autonomicznej

TomTom firma specjalizująca się w technologii geolokalizacyjnej, ogłosił nawiązanie współpracy z Denso w ramach rozwoju platformy oprogramowania dla pojazdów autonomicznych. Mapy HD TomTom będą działać w połączeniu z samochodowymi czujnikami Denso, takimi jak kamery i radary, aby wspierać funkcję lokalizacji, percepcji i planowania trasy, w celu stworzenia w pełni autonomicznego systemu jazdy.

Znamy laureatów CLEPA 2018 Innovation Awards

CLEPA, Europejskie Stowarzyszenie Producentów Części Samochodowych, po raz trzeci z rzędu wręczyło nagrody w konkursie CLEPA Innovation Awards. Tym razem gala odbyła się w Gemeentemuseum w holenderskiej Hadze. 

TomTom i Bosch współpracują nad nową mapą

TomTom i Bosch pracują nad pierwszą na świecie mapą dla jazdy autonomicznej opartą o sygnały radarowe.

Promocja produktów Gates w sieci Hart

Zakup produktów firmy Gates w firmie Hart między 15 września a 31 października 2011 r. premiowany będzie praktycznymi nagrodami, jak kombinezony robocze, wiertarko-wkrętarki, czy nawigacje samochodowe – w zależności od osiągniętego progu kwoty netto. Nagrody za osiągnięcie progu kwotowego netto: 800 zł – kombinezon roboczy Gates, 2500 zł – wiertarko-wkrętarka Black & Decker z kufrem, […]

Promocja Metelli w Hart

W firmie Hart trwa atrakcyjna promocja przegubów i półosi marki Metelli. Przy zakupie w okresie trwania promocji produktów marki Metelli za łączną kwotę 1000 zł netto klient otrzyma CB radio marki Alan gratis. Natomiast za realizację zakupów na kwotę 2500 zł netto otrzyma nawigacje samochodową TOMTOM XL Clasic. Promocja trwa od 17.05. do 30.06. 2010 […]