Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
24.07 Ile zarabiają warsztaty? Znamy stawki roboczogodziny. 24.07 Nowe klucze dynamometryczne popularnego dystrybutora. Zakres “od napraw pojazdów, po przemysł lotniczy”. 24.07 Volkswagen T5 nie osiąga temperatury roboczej – porada techniczna 24.07 Nowe filmy szkoleniowe na kanale YouTube MotoFocus 24.07 Dopłaty do używanych elektryków. Jakie zalety i jakie konsekwencje?

Sachs

K. Oleksowicz i A. Franke: Narzędzia sprzedażowe, e-commerce, targi, nowe sektory rynku…

Rozwój rynku części zamiennych w Polsce przebiega niezwykle dynamicznie. Trzeci rozdział publikacji “Małe firmy i wielki biznes” dotyczy narzędzi sprzedażowych, które wykształciły się na rynku, internetowego handlu częściami, branżowych targów oraz wejścia firm dystrybucyjnych we wcześniej niezagospodarowane sektory jak części do pojazdów ciężarowych lub napraw powypadkowych. Poruszono także temat sukcesji w warsztatach samochodowych.

proPoints – wspólny program lojalnościowy marek HELLA, NGK SPARK PLUG, ZF i VARTA

ZF [pro]Points, należący do tej pory do ZF Aftermarket, będzie kontynuowany w nowej odsłonie jako program lojalnościowy proPoints. Projekt ten to owoc współpracy czterech partnerów – firm HELLA, NGK SPARK PLUG, ZF i VARTA. Nowy program umożliwi zbieranie punktów za zakupy produktów 9 marek produktowych i będzie w pełni zautomatyzowany, a katalog nagród znacznie wzbogacony. […]

Zeppelin ZF nad Polską

Kiedyś Zeppelin był królem przestworzy, dziś jest ikoną historii lotnictwa i fascynuje ludzi na całym świecie. Dla koncernu ZF ma on szczególne znaczenie. To dzięki Zeppelinowi, w 1915 roku założono firmę, której zadaniem była budowa lepszych przekładni do samolotów i pojazdów mechanicznych.

ZF Aftermarket modernizuje swój portal internetowy

Portal ZF Aftermarket został wyposażony w szereg nowych funkcji. W nowej odsłonie to platforma służąca do kontaktu ze wszystkimi uczestnikami rynku: od warsztatów samochodowych po hurtownie oraz sieć autoryzowanych partnerów serwisowych ZF.

Sachs to firma z długoletnią historią, która rozpoczęła się jeszcze w XIX w. od produkcji motocykli, rowerów i motorowerów. Z czasem niemieckie przedsiębiorstwo skoncentrowało się na produkcji samochodowych części zamiennych – głównie części silnikowych i zawieszenia. Obecnie najszerzej rozpoznawalnymi produktami marki Sachs są amortyzatory, tłumiki drgań, a także sprzęgła – produkowane na rynek pierwszego montażu OE oraz na aftermarket. Katalog produktów Sachs jest nieustannie poszerzany o referencje dla najnowszych modeli samochodów. Marka Sachs jest obecnie częścią portfolio ZF Friedrichshafen AG. Poprzez markę Sachs, firma ZF jest aktywnie zaangażowana w profesjonalne sporty motorowe. Będąc dostawcą dla różnych zespołów, Sachs przyczynił się do licznych zwycięstw kierowców w różnych dyscyplinach motorowych. Więcej informacji na temat produktów marki Sachs można znaleźć w artykułach z tej kategorii.