Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
24.07 Odkażanie pojazdów ozonem w świetle nowych regulacji 24.07 Ile zarabiają warsztaty? Znamy stawki roboczogodziny. 24.07 Nowe klucze dynamometryczne popularnego dystrybutora. Zakres “od napraw pojazdów, po przemysł lotniczy”. 24.07 Volkswagen T5 nie osiąga temperatury roboczej – porada techniczna 24.07 Nowe filmy szkoleniowe na kanale YouTube MotoFocus

Stachura

StachuraSzkolenia – grafik szkoleń na czerwiec, lipiec i sierpień

Firma StachuraSzkolenia opublikowała terminarz swoich szkoleń na czerwiec, lipiec i sierpień. Spis przygotowanych propozycji przedstawiono w poniższej tabeli.

StachuraSzkolenia – harmonogram szkoleń na kwiecień i maj

Firma StachuraSzkolenia opublikowała terminarz swoich szkoleń na kwiecień i maj. Spis przygotowanych propozycji przedstawiono w poniższej tabeli.

StachuraSzkolenia – grafik na styczeń, luty i marzec

Firma StachuraSzkolenia opublikowała terminarz swoich szkoleń na styczeń, luty i marzec. Spis przygotowanych propozycji przedstawiono w poniższej tabeli.

StachuraSzkolenia – grafik na listopad i grudzień

Firma StachuraSzkolenia opublikowała terminarz swoich szkoleń na listopad oraz grudzień. Spis przygotowanych propozycji przedstawiono w poniższej tabeli.

StachuraSzkolenia – grafik na wrzesień, październik i listopad

Firma StachuraSzkolenia opublikowała jesienny terminarz swoich szkoleń. Na wrzesień październik i listopad przygotowana jest długa lista propozycji, których szczegóły znajdują się w poniższej tabeli.

StachuraSzkolenia – grafik na maj, czerwiec i lipiec

Firma StachuraSzkolenia opublikowała letni terminarz swoich szkoleń. Na maj, czerwiec i lipiec przygotowana jest długa lista propozycji, których szczegóły znajdują się w poniższej tabeli.