Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
19.07 Ozonator od znanego producenta z certyfikatem biobójczości 19.07 Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy 18.07 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 18.07 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 18.07 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych.

Maxgear

Auto Partner SA organizuje MINITARGI. Tym razem w Nowym Targu.

Niewielkie, lokalne imprezy targowe to koncepcja realizowana od pewnego czasu przez firmę Auto Partner SA. W ostatnią sobotę czerwca dystrybutor zaprasza do Nowego Targu. Tym razem MINITARGI odbędą się na terenie filii Auto Partner SA.

MaXserwis zorganizował konferencję dla warsztatów

W dniach 9-10.04.2022 r. w hotelu Crystal Mountain w Wiśle odbyła się pierwsza z dwóch zaplanowanych na ten rok konferencji sieci warsztatowych MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL.

Nowość w ofercie MaXgear: filtry kabinowe z jonami srebra

W ofercie marki MaXgear, dostępnej w Auto Partner SA, pojawiła się nowa linia filtrów kabinowych z jonami srebra SILVER CARBON.

Konferencja Sieci Warsztatów MaXserwis po raz czwarty

W miniony weekend 22-23 lutego 2020 r. odbyła się już po raz czwarty Konferencja Sieci Warsztatów MaXserwis. W tym roku klienci zostali zaproszeni do hotelu Narvil Conference and Spa w Serocku. Całość wydarzenia miała na celu przybliżenie zrzeszonym warsztatom planów działań na kolejny rok oraz podsumowanie dotychczasowych osiągnięć.

Aukcja charytatywna Auto Partner i MaXgear

Na aukcję charytatywną trafia kalendarz na 2020 rok. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na spełnienie marzeń dzieci z fundacji Mam Marzenie. W tej aukcji razem z kalendarzem i autografami Łukasza Byśkiniewicza oraz Zbyszka Cieślara, można wylicytować również 2 bilety na tegoroczne Ogólnopolskie Kryterium Asów 57. Rajd Barbórka 2019 Warszawa – przekazane przez APRMotorsport.

AP EXPERT 2019 – czwarty skuter wręczony

W swojej promocji AP EXPERT firma Auto Partner nagradza mechaników skuterami. Są to zwycięzcy konkursów wiedzy. Z początkiem września, podczas Wielkiego Finału AP EXPERT, wybrany zostanie Wybitny Wśród Ekspertów. 

Kolejny test wiedzy AP Expert rozstrzygnięty

Tegoroczna promocja Auto Partner to już 6. edycja konkursu wiedzy. Po majówce odbył się kolejny test on-line, a w tym tygodniu zostały wręczone nagrody, między innymi kolejny skuter – już trzeci.

Słodko-gorzkie zawody dla Auto Partner Rally Team

Mordercze upały, liczne wypadki, przerwane odcinki – wszystko to sprawiło, że tegoroczny Rajd Rzeszowski zapisze się w historii jako jedna z najbardziej dramatycznych rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski ostatnich lat. Przygody nie ominęły również duetu Auto Partner Rally Team.

Nowość w ofercie akumulatorów MaXgear

Do oferty akumulatorów MaXgear dołączyły kolejne produkty, tym razem akumulatory EFB, które są przystosowane do samochodów wyposażonych w system START&STOP.

Maxgear to marka własna części zamiennych, powołana do życia przez firmę Auto Partner SA – dystrybutora części zamiennych i wyposażenia warsztatowego. Marka została utworzona w 2006 r. Pierwszym wprowadzonym przez nią na rynek asortymentem były pompy wspomagania kierownicy. W krótkim czasie oferta rozszerzyła się o pompy paliwa, cewki zapłonowe oraz sprzęgła. Kolejny krok to wprowadzenie asortymentu hamulców, oraz elementów układu zawieszenia i kierowniczego. Katalog produktów Maxgear systematycznie rozrasta się po dziś dzień, zawierając już ponad 35 tys. referencji. Dobre opinie na temat produktów Maxgear skłoniły firmę Auto Partner SA do oferowania ich także na rynkach zagranicznych. Więcej informacji na temat części Maxgear można znaleźć w powyższych artykułach.