MaXserwis zorganizował konferencję dla warsztatów

20 kwietnia 2022, 14:52

W dniach 9-10.04.2022 r. w hotelu Crystal Mountain w Wiśle odbyła się pierwsza z dwóch zaplanowanych na ten rok konferencji sieci warsztatowych MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL.

Po rocznej przerwie zaproszeni uczestnicy z rejonu Polski południowej stawili się niemal w komplecie w górskim hotelu. Pomimo że zimowa aura spowiła Wisłę, dobre nastroje towarzyszyły gościom od początku do późnych godzin wieczornych.

Całość wydarzenia poprowadził konferansjer – Irek Bielenik. Przygotowane targi dostawców cieszyły się największym zainteresowaniem. Możliwość rzeczywistej rozmowy z wystawcami, zapoznanie się z ofertą, zobaczenie czy dotknięcie nowości produktowych miało dużą wartość dodaną, szczególnie teraz, po czasie pandemii i zamknięcia.

Kolejnym punktem były prelekcje. Całość paneli rozpoczęły wystąpienia Piotra Janty – wiceprezesa Auto Parter SA i dyrektora sprzedaży oraz Aleksandra Ochęduszko – menadżera sieci MaXserwis, w trakcie których przedstawili szanse i zagrożenia bieżącego rynku aftermarket w odniesienie do aktualnej sytuacji gospodarczo-politycznej, a także podsumowali ostatni rok działalności sieci warsztatowych. Zaprezentowali plany rozwojowe na bieżący rok, a także wspólnie z właścicielami sieci dyskutowali i głosowali w panelu dyskusyjnym.

Kolejnym punktem były panele dostawców tytularnych, w trakcie których przedstawiciele marek MaXgear, MEYLE oraz ZF zaprezentowali ofertę, nowości produktowe i wsparcie, jakie przygotowali dla warsztatów samochodowych. Osoby towarzyszące, by mogły odetchnąć chociaż na moment od zagadnień motoryzacyjnych, zostały zaproszone na pokaz magii i iluzji, który poprowadził Maciej Król. Zamykającym elementem prelekcji było wystąpienie Szymona Kudły – znanego ekonomisty i mówcy biznesowego, który poprzez bardzo interaktywny wykład pokazał nam możliwości wzrostu i działania w biznesowym rollercoasterze. Najbardziej aktywni uczestnicy zostali nagrodzeni książką z autografem.

Po wykładach nastąpiła chwila przerwy, by później spotkać się na Wieczornej Gali i bawić się z Andrzejem Grabowskim, który poprowadził swój wieczór komediowy. Następna konferencja MaXserwis odbędzie się 24-25 września w Folwarku Łochów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!