Programy Firma2000 / F24 będą współpracowały z systemem jednego z dystrybutorów

9 maja 2024, 12:12

Ze względu na zaobserwowanie zapotrzebowanie wśród klientów, firma ASCO, operator programów Firma2000 /F24, nawiązała współpracę z jednym z największych dystrybutorów.

W odpowiedzi na potrzeby klientów firma ASCO nawiązała współpracę z Auto Partner SA. W jej ramach użytkownicy programu Firma2000 / F24 otrzymają dostęp do nowych serwisów.

Obecnie posiadacze programu Firma2000 / F24 mogą bezpośrednio z poziomu programu:

  • wykorzystywać funkcjonalność zbliżoną do AP-CAT bezpośrednio w programie magazynowym (wyszukiwanie wg drzewa asortymentowego oraz VIN).
  • sprawdzać ceny oraz stany w przypisanych filiach Auto Partner SA w czasie rzeczywistym wraz z utworzeniem brakujących kartotek/indeksów/kodów w swoim programie magazynowym.
  • zamawiać towary z informacją na temat czasu realizacji oraz trasy dowozu, bez konieczności korzystania z katalogów dostawcy,
  • prowadzić sprzedaż w modelu dropshipping, bez ponoszenia kosztów własnego magazynu z obsługą, zintegrowaną z większością firm spedycyjnych.
  • w wygodny sposób pobierać dokumenty (Faktury, WZ).

Klienci mogą uzyskać dostęp do opisanych powyżej funkcjonalności kontaktując się z ASCO. Za wszelkie formalności oraz kontakt z hurtownią Auto Partner SA w sprawie serwisów dostępowych odpowiada firma ASCO.

Nowe możliwości oprogramowania prezentuje poniższy film:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!