Dodatkowe oświetlenie samochodu – co można zamontować i kiedy korzystać? MotoFocus TV.

2 lipca 2024, 9:25

Jak doposażyć samochód w oświetlenie dodatkowe, by poprawić widoczność, ale nie złamać przepisów? Między innymi na to pytanie w rozmowie z Witoldem Hańczką odpowiada Wioletta Pasionek z firmy Philips.

Dodatkowe oświetlenie pojazdu regulują inne przepisy niż te dotyczące retrofitów LED, których dotyczyła poprzednia, niedawno opublikowana przez nas rozmowa tego samego duetu.

Całość rozmowy można obejrzeć poniżej (przekierowania do konkretnych poruszanych tematów dostępne są w opisie filmu, po otworzeniu go w nowym oknie):

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na platformie YouTube oraz pozostawienia komentarzy pod filmem. Już wkrótce kolejne odcinki programu MotoFocus TV.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Mirek, 5 lipca 2024, 11:42 0 0

Ciekawy odcinek, dużo informacji. Jedno mi się tylko rzuca w oczy - jak jest belka świetlna ze światłem roboczym (niehomologowanym) ale z homologowaną pozycją to musi być cała zakryta taka lampa na drodze, a jak homologowana lampa drogowa ma niehomologowany "boost" to już nie musi być zakryta? Czy to nie przez to że tych pierwszych Phillips nie sprzedaje a te drugie już tak? Trochę moralność Kalego...?

Odpowiedz