Inter Cars przedłuża współpracę z producentem olejów

2 lipca 2024, 14:17

Grupa Kapitałowa Inter Cars przedłuża długoterminową współpracę z jednym z wiodących producentów olejów silnikowych.

Strategiczna współpraca pomiędzy Inter Cars SA i TotalEnergies Lubrifiants będzie kontynuowana przez co najmniej kolejnych pięć lat. W dniu 7 czerwca 2024 r. w Czosnowie pod Warszawą zarządy obu spółek podpisały umowę przedłużającą dotychczasową współpracę na kolejne lata.

Współpraca Inter Cars i TotalEnergies Lubrifiants ma długą historię. Początkowo była organizowana lokalnie pomiędzy spółkami Inter Cars i TotalEnergies w poszczególnych krajach. W 2018 roku obie firmy postanowiły przenieść swoje relacje na wyższy poziom. W tym czasie podpisano międzynarodowe porozumienie, upoważniające do opracowania wspólnej strategii na poziomie europejskim. Wynikiem tej strategii był dynamiczny rozwój sprzedaży i bezpośrednia współpraca na 9 rynkach europejskich. Dziś, zgodnie z podpisaną umową, flagowe produkty TotalEnergies Lubrifiants będą mogły być dystrybuowane na wszystkich rynkach, na których Grupa Kapitałowa Inter Cars prowadzi swoją działalność.

– To partnerstwo jest dowodem wzajemnego zaufania i dążenia do wspólnych celów. Jesteśmy przekonani, że rozszerzenie naszej współpracy przyniesie obopólne korzyści i pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów – powiedział Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars SA.

– Naszą siłą, jako wiodącego producenta środków smarnych, jest bezpośrednia obecność poprzez nasze filie we wszystkich krajach, w których Inter Cars prowadzi ekspansję. Możemy zatem silnie towarzyszyć Inter Cars poprzez naszą szeroką ofertę produktową oraz bliskość naszych zespołów sprzedaży i marketingu – dodał Jean Parizot, Director Inland Division for TotalEnergies Lubrifiants.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Ktoś, 2 lipca 2024, 20:08 1 0

Niech total się weźmie lepiej za swoją stronę internetową żeby oszczędzić czas przy wyszukiwaniu oleju dodając okno na nr vin

Odpowiedz