DR.MOTOR Automotive – nowa marka na polskim rynku

30 września 2015, 13:58

Na polskim aftermarkecie pojawiła się nowa marka – DR.MOTOR Automotive. Oferuje ona przewody przelewowe do silników diesla z systemem common rail.

Dr. Motor ma zamiar wprowadzać produkty, które ułatwią pracę mechanikom oraz zaopatrzeniowcom serwisów. Kadra zarządzająca projektem może pochwalić się 30-letnim doświadczeniem
oraz wykształceniem technicznym.

Celem firmy jest zbudowanie szerokiej oferty części silnikowych do układów wtryskiwaczy common rail do samochodów osobowych i dostawczych. Aktualnie Dr. Motor skupia się na stworzeniu katalogu obejmującego gamę przelewowych przewodów paliwowych do najpopularniejszych samochodów obecnych na rynku europejskim.

Firma zapewnia, że jej misją jest wypatrywanie nisz na rynku automotive, przez co może zagwarantować wysoką sprzedaż swoich produktów z zastosowaniem bardzo atrakcyjnych marż.

W chwili obecnej dostępnych jest 17 referencji. Program będzie systematycznie poszerzany.

Dowiedz się więcej

Nowe przewody Dr.MOTOR Automotive
Nowe przewody Dr.MOTOR Automotive

Firma Dr.MOTOR wprowadziła do swojej oferty kilka nowych referencji przewodów przelewowych. Wszystkie pozycje są dostępne w magazynie. Wśród najciekawszych nowości znalazły się m.in. przewód przelewowy do Opla z systemem Denso lub nowości do Renault 1.9 dCi. Zobacz spis nowych referencji Dr.Motor Automotive

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!