Nowe przewody Dr.MOTOR Automotive

21 kwietnia 2016, 9:49

Firma Dr.MOTOR wprowadziła do swojej oferty kilka nowych referencji przewodów przelewowych. Wszystkie pozycje są dostępne w magazynie.

Wśród najciekawszych nowości znalazły się m.in. przewód przelewowy do Opla z systemem Denso lub nowości do Renault 1.9 dCi.

Zobacz spis nowych referencji Dr.Motor Automotive

Dowiedz się więcej

Nowe referencje Dr. Motor
Nowe referencje Dr. Motor

Firma Dr. MOTOR wprowadziła do programu kilka nowych referencji przewodów przelewowych. Z ciekawych nowości warto zwrócić uwagę na referencje do samochodów z grupy VW z silnikami 1.6 TDI oraz 2.0 TDI do wtrysków piezoelektrycznych. Pod tym linkiem można znaleźć tabelkę wyszczególniającą referencje.

DR.MOTOR Automotive – nowa marka na polskim rynku
DR.MOTOR Automotive – nowa marka na polskim rynku

Na polskim aftermarkecie pojawiła się nowa marka – DR.MOTOR Automotive. Oferuje ona przewody przelewowe do silników diesla z systemem common rail. Dr. Motor ma zamiar wprowadzać produkty, które ułatwią pracę mechanikom oraz zaopatrzeniowcom serwisów. Kadra zarządzająca projektem może pochwalić się 30-letnim doświadczeniem oraz wykształceniem technicznym. Celem firmy jest zbudowanie szerokiej oferty części silnikowych do układów […]

Dr.MOTOR Automotive – kolejne nowe referencje oraz nowa strona
Dr.MOTOR Automotive – kolejne nowe referencje oraz nowa strona

Firma Dr.MOTOR wprowadziła do programu kilka nowych referencji przewodów przelewowych oraz przewodów paliwowych. Wszystkie pozycje są dostępne w ich magazynie. Z ciekawych referencji na pewno warto wymienić przewód przelewowy do BMW do wtrysków piezoelektrycznych, przewód do VW Craftera "męski" czy referencję do Toyoty Yaris/Corolli. Pojawiły się również 2 nowe referencje przewodów paliwowych do Mercedesa. Wszelkie informacje można znaleźć […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!