Menu

DENSO

Do oferty DENSO dodanych zostało 14 nowych cewek zapłonowych

DENSO rozszerzyło ofertę cewek zapłonowych o 14 nowych numerów katalogowych, które mają 1649 zastosowań i zastępują 21 numerów części OE. Nowe cewki zapłonowe DENSO mają zastosowanie w niemal 33 milionach pojazdów, szczególnie w wyższych modelach aut na rynku europejskim.

Rozruszniki i alternatory DENSO – 17 nowych numerów części

DENSO rozszerzyło ofertę rozruszników i alternatorów dostępnych na niezależnym rynku części zamiennych o 17 nowych numerów katalogowych.

Na platformie e-learningowej DENSO dostępne jest nowe szkolenie dotyczące wycieraczek PowerEdge

Na platformie e-learningowej DENSO Technic pojawiło się nowe szkolenie techniczne poświęcone wycieraczkom PowerEdge. Udział w szkoleniu – podobnie jak w pozostałych kursach technicznych DENSO – jest bezpłatny.

Producent części negocjuje sprzedaż części działalności

Elektryfikacja nabiera tempa w całym przemyśle samochodowym, stopniowo zmieniając sytuację na rynku. Jeden z producentów umieścił na swojej stronie internetowej informację o planach sprzedaży części swojego biznesu. Potencjalnym nabywcą jest inna znana w branży części zamiennych firma.

Na rynku pojawiło się 10 nowych sond lambda marki DENSO

Nowe sondy lambda wprowadzone na rynek przez DENSO Aftermarket mają 745 zastosowań w ponad 15,5 mln pojazdów.

Do rodziny części PowerEdge od DENSO dołączają sprężarki klimatyzacji

Marka PowerEdge to części zamienne produkowane przez DENSO Aftermarket. Do oferty produktów tej marki wprowadzono kompresory klimatyzacji do wielu popularnych samochodów.

DENSO poszerzyło swoją ofertę o 33 modele tylnych wycieraczek samochodowych

W ofercie producenta części zamiennych DENSO Aftermarket pojawiły się 33 nowe modele wycieraczek tylnej szyby w samochodach osobowych. Po światowych drogach porusza się łącznie 100 000 000 pojazdów do których te wycieraczki pasują.

Marnowanie prądu podczas jazdy elektrykiem – sposoby na ograniczenie utraty energii

Samochody elektryczne magazynują w akumulatorach prąd stały (DC), natomiast silnik elektryczny wymaga do pracy prądu zmiennego (AC). Dlatego pojazdy EV, a także auta hybrydowe, wymagają inwerterów elektrycznych. Inwerter, zwany też falownikiem, przekształca prąd stały w prąd zmienny, dzięki czemu elektryk jedzie. Inwerter jest jednak podzespołem, który przyczynia się do strat energii. W konsekwencji auto ma […]

Duże rozszerzenie termiki od DENSO

DENSO Aftermarket rozszerzyło program części do układów termicznych o 140 nowych numerów katalogowych, które mają łącznie 3436 zastosowań i zastępują 238 numerów części OE.

DENSO rozszerza ofertę części do silników Diesla

DENSO rozszerzyło program komponentów do silników Diesla o 14 nowych numerów części.

DENSO to japoński koncern motoryzacyjny, wytwarzający części samochodowe. Jego historia jest ściśle związana z marką Toyota, dla której przedsiębiorstwo wytwarzało części elektryczne od czasów jeszcze przedwojennych. W latach późniejszych, DENSO rozpoczęło produkcję także innego rodzaju części, dla innych producentów samochodów oraz na rynek wtórny. Obecnie specjalizuje się głównie w układach chłodzenia i klimatyzacji, układach kontroli przeniesienia napędu, częściach elektrycznych i elektronicznych i silnikach elektrycznych. W Polsce szczególnie popularne są świece zapłonowe DENSO (np. k20tt), świece żarowe, alternatory czy wycieraczki, które zbierają dobre opinie. Katalog części DENSO jest dostępny u dystrybutorów firmy. Więcej informacji na temat oferty DENSO można znaleźć w powyższych artykułach.