Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
24.07 Ile zarabiają warsztaty? Znamy stawki roboczogodziny. 24.07 Nowe klucze dynamometryczne popularnego dystrybutora. Zakres “od napraw pojazdów, po przemysł lotniczy”. 24.07 Volkswagen T5 nie osiąga temperatury roboczej – porada techniczna 24.07 Nowe filmy szkoleniowe na kanale YouTube MotoFocus 24.07 Dopłaty do używanych elektryków. Jakie zalety i jakie konsekwencje?

DENSO

Nowe wtryskiwacze common rail DENSO. Pasują do kilku marek samochodów.

DENSO wypuszcza na rynek nowe wtryskiwacze do silników wysokoprężnych typu common rail. Łącznie w katalogu pojawi się aż 8 nowych elementów.

Nowe wycieraczki w ofercie DENSO

Firma DENSO powiększa swoją ofertę o 11 nowych płaskich wycieraczek. Do jakich pojazdów są przeznaczone nowości?

Wiele nowych części w ofercie DENSO

Oferta DENSO Aftermarket została poszerzona o ponad 60 nowych produktów. Chodzi tu o dział części do układów klimatyzacji i chłodzenia silników. Szczegółowy opis nowości jest dostępny w poniższej tabeli.

Dlaczego warto stosować markowe czynniki chłodnicze? Jak uniknąć zakupu podróbki? Poradnik DENSO

Rynek jest bogaty w czynniki chłodnicze do układów klimatyzacji samochodów. Są to jednak środki o różnej, niekoniecznie najwyższej, jakości. Jak odróżnić dobrej jakości czynnik od taniej podróbki? Na to pytanie odpowiedź przygotowali specjaliści marki DENSO.

DENSO rozszerza program części do Diesla

DENSO jest jednym z wiodących dostawców części oryginalnego wyposażenia (OE) do silników wysokoprężnych typu common rail. Najnowsze rozszerzenie programu części dla klientów rynku wtórnego obejmuje 42 numery katalogowe.

Do oferty DENSO dodanych zostało 14 nowych cewek zapłonowych

DENSO rozszerzyło ofertę cewek zapłonowych o 14 nowych numerów katalogowych, które mają 1649 zastosowań i zastępują 21 numerów części OE. Nowe cewki zapłonowe DENSO mają zastosowanie w niemal 33 milionach pojazdów, szczególnie w wyższych modelach aut na rynku europejskim.

Rozruszniki i alternatory DENSO – 17 nowych numerów części

DENSO rozszerzyło ofertę rozruszników i alternatorów dostępnych na niezależnym rynku części zamiennych o 17 nowych numerów katalogowych.

Na platformie e-learningowej DENSO dostępne jest nowe szkolenie dotyczące wycieraczek PowerEdge

Na platformie e-learningowej DENSO Technic pojawiło się nowe szkolenie techniczne poświęcone wycieraczkom PowerEdge. Udział w szkoleniu – podobnie jak w pozostałych kursach technicznych DENSO – jest bezpłatny.

Producent części negocjuje sprzedaż części działalności

Elektryfikacja nabiera tempa w całym przemyśle samochodowym, stopniowo zmieniając sytuację na rynku. Jeden z producentów umieścił na swojej stronie internetowej informację o planach sprzedaży części swojego biznesu. Potencjalnym nabywcą jest inna znana w branży części zamiennych firma.

Na rynku pojawiło się 10 nowych sond lambda marki DENSO

Nowe sondy lambda wprowadzone na rynek przez DENSO Aftermarket mają 745 zastosowań w ponad 15,5 mln pojazdów.

DENSO to japoński koncern motoryzacyjny, wytwarzający części samochodowe. Jego historia jest ściśle związana z marką Toyota, dla której przedsiębiorstwo wytwarzało części elektryczne od czasów jeszcze przedwojennych. W latach późniejszych, DENSO rozpoczęło produkcję także innego rodzaju części, dla innych producentów samochodów oraz na rynek wtórny. Obecnie specjalizuje się głównie w układach chłodzenia i klimatyzacji, układach kontroli przeniesienia napędu, częściach elektrycznych i elektronicznych i silnikach elektrycznych. W Polsce szczególnie popularne są świece zapłonowe DENSO (np. k20tt), świece żarowe, alternatory czy wycieraczki, które zbierają dobre opinie. Katalog części DENSO jest dostępny u dystrybutorów firmy. Więcej informacji na temat oferty DENSO można znaleźć w powyższych artykułach.