Menu

Nissens

Plakaty techniczne dla kilkuset szkół – firmy z branży włączyły się w akcję edukacyjną

438 szkół o profilu motoryzacyjnym otrzymało przesyłki, zawierające edukacyjne plakaty techniczne, przygotowane przez firmy zajmujące się produkcją części samochodowych. Akcja zorganizowana z inicjatywy platformy Xpertis, spotkała się z szerokim odzewem i będzie kontynuowana w najbliższych miesiącach.

Uszkodzony czujnik ciśnienia układu klimatyzacji. Jak zdiagnozować i usunąć usterkę?

Nieprawidłowo działający czujnik ciśnienia/włącznik ciśnieniowy może doprowadzić do zakłamania parametrów roboczych układu, tym samym powodując obniżenie wydajności albo całkowitą awarię układu. Zadaniem czujnika jest też ochrona głównych podzespołów układu. Uszkodzenie czujnika/włącznika może wpłynąć na pracę oraz trwałość sprężarki klimatyzacji lub wentylatora. Specjaliści marki Nissens przygotowali poradnik, który umożliwi skuteczną diagnostykę i naprawę.

Nowość w ofercie Auto Partner – asortyment firmy Nissens

Firmy Auto Partner SA oraz Nissens nawiązały współpracę. Od teraz wyroby producenta elementów do układów chłodzenia dostępne będą w ogólnopolskiej sieci sprzedaży.

Nissens to jeden z największych na świecie producentów chłodnic i innych komponentów układu chłodzenia silników oraz układów klimatyzacji. Obecnie duńska firma poszerza swoją ofertę także o inne grupy produktowe – m.in. intercoolery, turbosprężarki, zawory EGR czy przewody olejowe. Jej wyroby zbierają dobre opinie użytkowników oraz mechaników. Nissens posiada ponad stuletnie doświadczenie w produkcji układów termicznych, dostarcza części na pierwszy montaż (OE) oraz rynek wtórny (aftermarket). Obecnie gama części związanych z układem chłodzenia obejmuje 97% europejskiego parku samochodowego. Nissens nie poprzestaje na tym i stale poszerza swój katalog części. Więcej informacji na temat firmy Nissens i jej oferty można znaleźć w artykułach z tej kategorii.