Nowość: elektryczne sprężarki klimatyzacji

22 maja 2024, 14:14

Nissens, duński specjalista z ponad 100-letnią tradycją w układach chłodzenia silnika i klimatyzacji, wprowadził do oferty wymagającą, nową linię produktową – elektryczne sprężarki klimatyzacji.

Elektryczne kompresory klimatyzacji Nissens to podzespoły napędzane silnikami elektrycznymi, bazujące na technologii sprężania czynnika za pomocą układu dwóch ślimaków (ang. scroll). W celu zapewnienia optymalnej wydajności i trwałości, sprężarki Nissens napełniane są wstępnie konkretnym olejem dedykowanym pod dany model samochodu. Początkowa oferta elektrycznych kompresorów Nissens składa się z 6 produktów do najpopularniejszych samochodów elektrycznych oraz hybryd, w tym Tesla Model 3, Kia Niro, a także Hyundai Ioniq. Zakres oferty będzie sukcesywnie poszerzany.

Sprężarki Nissens widoczne są w katalogu TecDoc oraz katalogu online Nissens, pod adresem www.nissens.com

Więcej także na: https://showroom.nissens.com/pl/ oraz https://support.nissens.com/pl/experts

Kontakt:
Chłodnice Nissens Polska Sp. z o.o.
Al. Solidarności 46
61-696 Poznań, Poland
Tel.: +48 61 88 02 042
www.nissens.com.pl

Artykuł sponsorowany Nissens

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Tysiek, 29 maja 2024, 7:07 0 0

W końcu ktoś z sensem buduje ofertę.

Odpowiedz

asdads, 30 maja 2024, 18:11 0 0

hmmm, reno master albo trafic, nie ważne. uszczelka chłodnicy oleju od tego doktora motora jest po prostu za gruba. Z 2 uszczelek można by zrobić na 3 samochody, po dokręceniu chłodniczka pęka i trzeba nowe. pozdrawiam

Odpowiedz