Menu

Philips

Nowa lampa robocza Philips – Xperion 6000 Under bonnet

Xperion to nazwa warsztatowych lamp roboczych Philips. Producent rozwija ją od wielu lat, konsultując zmiany z mechanikami. Właśnie na rynek wchodzi zupełnie nowy model – Xperion 6000 Under bonnet. 

Nowy dyrektor generalny NGK SPARK PLUG Eastern Europe

Nowym Dyrektorem Generalnym NGK SPARK PLUG EUROPE został pan Tomasz Supady. Funkcja ta obejmuje w  sumie 14 krajów, w tym Polskę, kraje bałtyckie oraz kraje w kierunku południa Europy, aż po Bośnię i Hercegowinę, Rumunię oraz Serbię.

Philips na targach Automechanika 2022

W dniach od 13-17 września Frankfurt stanie się stolicą światowego aftermarketu. Na liście największych motoryzacyjnych wystawców tradycyjnie już obecny jest Philips. Holenderski firma zaprasza Klientów i Partnerów Biznesowych na to wyjątkowe wydarzenie.

Retrofity LED – gdzie są legalne, a gdzie nie?

Retrofitów LED zgodnie z prawem nie wolno stosować w reflektorach głównych samochodów. Istnieją jednak pewne wyjątki od tej reguły. W ostatnim czasie wiele mówiło się o dopuszczeniu retrofitów do legalnego stosowania na drogach niektórych krajów Europy czy Azji. Mogą one być legalne także w Polsce. Sprawdzamy szczegóły przepisów.

Coraz bliżej Wielki Finał AP EXPERT 2022

9. edycja promocji AP EXPERT już przekroczyła półmetek. Uczestnicy sprawdzają swoją wiedzę w testach, a także wypatrują, co będzie na nich czekać w Wielkim Finale.

Zestaw do renowacji reflektorów w ofercie Philips

Producenci żarówek samochodowych systematycznie podnoszą ich wydajność w oświetleniu drogi. Ale kierowca może nie dostrzec efektów tych prac z powodu zmatowienia kloszy reflektorów.

AP EXPERT 2022 – drugi test wiedzy właśnie ruszył

1 maja został uruchomiony drugi z pięciu testów wiedzy on-line. Dostępny będzie przez pięć dni na platformie www.apexpert.pl dla zarejestrowanych uczestników. Jeżeli ktoś nie zdążył się jeszcze zarejestrować – wciąż można przystąpić do promocji.

Philips to holenderski producent oświetlenia oraz elektroniki użytkowej. W branży motoryzacyjnej firma znana jest przede wszystkim z produkcji żarówek samochodowych, żarników ksenonowych oraz oświetlenia LED, w tym retrofitów. Philips jest także producentem lamp warsztatowych. Firma istnieje od 1891 r., a jej siedziba mieści się w Amsterdamie. Na polskim rynku Philips działa od roku 1922. Obecnie na terenie naszego kraju działa kilka fabryk Philipsa. Najbardziej rozpoznawalne produkty marki na polskim rynku to żarówki H4 i H7 (np. serie X-tremeVision), retrofity LED Ultinon oraz lampy warsztatowe. Więcej informacji na temat firmy Philips oraz jej oferty można znaleźć w powyższych artykułach.