Menu

Wesem

Kompaktowe lampy LED do zadań specjalnych – nowość od WESEM

Nowe ledowe lampy WESEM CRK1 i CRC4 to najmniejsze ledy w ofercie tego polskiego producenta. Te niewielkie lampy robocze występują w dwóch kształtach – okrągłe oraz kwadratowe. Znajdą one zastosowanie w miejscach z ograniczoną przestrzenią montażową.

Jak w Polsce produkuje się reflektory? – wywiad

Od zawiasów do szaf po nowoczesne oświetlenie specjalistyczne. Wesem to przykład polskiej firmy, która poradziła sobie w trudnych czasach minionego ustroju i rozwinęła po jego upadku. O historii tego 50-letniego przedsiębiorstwa, planach na przyszłość i nowościach produktowych rozmawiamy z prezesem firmy, Tomaszem Hajdukiem.

Członkowie SDCM beneficjentami konkursu INNOMOTO

Prawie 240 milionów złotych na realizację innowacyjnych projektów trafi do przedsiębiorców z branży motoryzacyjnej. Ogłoszono rozstrzygnięcia I konkursu INNOMOTO.

Grupa Inicjatywna Producentów

Grupa GIP wciąż się powiększa. W tym miesiącu do szeregów GIP przystąpiła kolejna firma- The Leader Polska. Grupa zajmuje się wsparciem dla niezależnych producentów, dystrybutorów i warsztatów. Tematami, w sprawie których podejmowane są działania to m.in.: Klauzula Napraw, Dostęp do danych technicznych, związanych z naprawami oraz wiele innych bieżących problemów dotykających naszą branże. Firmy które […]