Menu

Texa

Ozonator w warsztacie samochodowym – dodatkowy zysk i większe bezpieczeństwo pracy?

Zdecydowana większość aut, poruszających się po polskich drogach, ma na wyposażeniu klimatyzację. Dlatego wyposażenie warsztatu w stację do obsługi klimatyzacji i urządzenie do dezynfekcji może być dobrym sposobem na zwiększenie zysków, zwłaszcza w sezonie wiosenno – letnim. Ozonator przyda się też do oferowania dodatkowych usług. Może też zwiększyć bezpieczeństwo pracy w warsztacie.

Nowa wersja oprogramowania TEXA IDC5 CAR

Wprowadzono aktualizację w najnowszej wersji oprogramowania TEXA IDC5 CAR v76. Najważniejsze informacje i zmiany przedstawiamy w treści artykułu.

XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników – ruszają zapisy

Można już zgłaszać swój akces do XII edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Finały odbędą się podczas Poznań Motor Show w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

Nowości TEXA na targach Automechanika Frankfurt 2022

Stoisko TEXA na targach Automechanika Frankfurt to jedna z najbardziej rozległych prezentacji w hali, skupiającej firmy zajmujące się dostarczaniem wyposażenia warsztatowego. Firma zaprezentowała swoje flagowe produkty i kilka nowości.

TEXA poszerza zintegrowaną funkcję odblokowania SGW w IDC5

TEXA poszerza funkcjonalność odblokowania bramek gateway zintegrowaną z IDC5, obejmując nią większą liczbę producentów pojazdów.

Aktualizacja oprogramowania IDC5 CAR 75.0.0

Marka TEXA poinformowała o aktualizacji oprogramowania IDC5 CAR 75.0, która zawiera aktualizację 74 marek. W tym celu opracowano nowe, nigdy wcześniej niepublikowane systemy diagnostyczne, które obejmują ponad 1100 modeli. Praca inżynierów działu rozwoju TEXA, zaowocowała również zwiększeniem zasięgu systemów ADAS, pojazdów elektrycznych i hybrydowych, interaktywnych kart „DASHBOARD” i schematów elektrycznych.

TEXA News – BIKE TOur Maj 2022

TEXA informuje o organizacji szkolenia BIKE TOUR MAJ 2022, w którym udział weźmie ekspert z zakresu diagnostyki motocykli – Mario Giacomella (twórca oprogramowania TEXA BIKE oraz MARINE).

Jak działa interfejs użytkownika stacji TEXA KONFORT TOUCH?

Zadaniem interfejsu było zebranie na jednym ekranie wszystkich informacji potrzebnych użytkownikowi w trakcie przeprowadzania serwisu układu A/C. W kilku krokach przechodzimy od wstępnych czynności uruchomienia stacji do wykonania usługi serwisowej.

Włoska firma TEXA jest doskonale znana na rynku diagnostyki pojazdowej, mimo swojej stosunkowo krótkiej historii, która zaczęła się w 1992 r. Firma jest jednym ze światowych liderów w zakresie projektowania i produkcji wielomarkowych urządzeń diagnostycznych, stacji obsługi układów klimatyzacji samochodowej, analizatorów spalin czy urządzeń do diagnostyki na odległość. Jej najbardziej znane na rynku polskim produkty to testery TEXA Navigator (w tym TXTS, Truck, Bike i inne) oraz maszyny do obsługi klimatyzacji. TEXA Poland, czyli polski oddział firmy istnieje od 2008 r., odpowiadając za dystrybucję produktów TEXA, obsługę i wsparcie klientów, prowadzenie infolinii technicznej oraz prowadzenie programu szkoleniowego TEXAEDU. Więcej informacji na temat firmy TEXA i jej produktów można znaleźć w powyższych artykułach.