Menu

Millers Oils

Nowy płyn hamulcowy Millers Oils

Firma Millers Oils wprowadza na rynek nowy płyn hamulcowy – ESP Brake Fluid DOT 4 LV.

Nowa gama olejów Millers Oils

Brytyjski producent środków smarnych Millers Oils wprowadza nową gamę olejów silnikowych z oficjalnymi aprobatami OEM: XF Premium. Została ona stworzona z myślą o zastosowaniu w najnowszych silnikach i spełnia najnowsze specyfikacje.

Nowy olej silnikowy w ofercie Millers Oils

Marka Millers Oil wprowadziła do swojej oferty olej do nowoczesnych silników. Opracowany z myślą o spełnieniu specyfikacji OEM. Rekomendowany do silników wymagających oleju C5 5w20, głównie Ford Eco-Boost, oraz Jaguar Land Rover.

Nowe oleje MILLERS OILS

Na rynku debiutuje właśnie 5 nowych olejów silnikowych marki MILLERS OILS, o lepkościach 0w20 oraz 0w30, przystosowanych do stosowania w najnowszych silnikach czołowych producentów.

Nowy olej do aut grupy VW od MILLERS

MILLERS OILS XF LONGLIFE VW 0w20 to nowy olej spełniający normę ACEA C5. Jest rekomendowany do najnowszych silników benzynowych i Diesel grupy VW.

Millers Oils partnerem Onebet Jipocar World Rally Team

W bieżącym sezonie WRC dwa duże nazwiska wspólnymi siłami stworzyły Onebet Jipocar World Rally Team. Martin Prokop i Mads Ostberg ścigają się Fiestami WRC w najnowszej specyfikacji. Wyczynowe środki smarne dostarcza team’owi brytyjski producent MillerS Oils.

Millers Oils XF LONGLIFE 0w20 do japońskich samochodów

Olej XF LONGLIFE 0w20 spełnia wymagania API SN/ILSAC GF5 W pełni syntetyczny, wysokiej jakości, energooszczędny olej silnikowy, który chroni przed zużyciem, oraz powstawaniem depozytów.

Zobacz jak przebiega proces produkcji oleju syntetycznego

Firma Millers Oils opublikowała film, w którym uchyla rąbka tajemnicy na temat produkcji olejów syntetycznych 5w30. Wideo nakręcono w fabryce firmy w Brighouse (Anglia).

Millers Oils fabryczne w samochodach Caterham napędzanych silnikami Ford

Millers Oils został wybrany przez Caterham Cars dostawcą środków smarnych. W ramach współpracy, dostarcza oleje silnikowe oraz przekładniowe do samochodów Caterham – zarówno seryjnych, jak i wyczynowych. Dane techniczne i informacje zwrotne od firmy Caterham dają warościowy pogląd o tym, jak zachowują się środki smarne w zróżnicowanych zastosowaniach, co pomoże w dalszym ich rozwijaniu przez […]

Millers Oils na targach we Wrocławiu

Podczas zbliżających się targów Wrocław Motorcycle Show 2014 firma Millers Oils będzie przyciągała gości nową gamą swoich olejów motocyklowych oraz Kawasaki ZX6-R. Angielski producent wyczynowych olejów silnikowych zaprezentuje zupełnie nową gamę olejów motocyklowych, w tym ZFS 2T – wyczynowy olej na bazie estrów przeznaczony do mocnych silników dwusuwowych. Na stoisku firmy zaprezentowany zostanie także motocykl […]