Menu

TecAlliance

TecAlliance przyznał firmie Asmet Sp. Z o.o. tytuł „Premier Data Supplier”

TecDoc to serwis oferowany przez firmę TecAlliance GmbH, która jest światowym liderem na motoryzacyjnym rynku danych części zamiennych. Co kwartał TecDoc przeprowadza audyt dostarczanych przez producentów danych i dokonuje certyfikacji.

UFI Filters i SOFIMA Filter uzyskują kategorię „TecDoc Premier Data Supplier”

UFI i SOFIMA, marki Grupy UFI Filters obsługujące rynek wtórny, dołączają do grona „TecDoc Premier Data Supplier”. TecDoc to należąca do Grupy TecAlliance jedna z wiodących baz danych rynku aftermarket, z której korzystają podmioty zaangażowane w łańcuch dostaw na całym świecie.

Uroczystość 30-lecia CAIRO-soft w Naterkach

Z okazji 30-lecia CAIRO-soft odbyła się konferencja z udziałem klientów i partnerów firmy. Impreza odbyła się 2 czerwca 2023 r. w Hotelu Mazury Golf & Country Club w Naterkach.

TecAlliance przyznał VIEROL certyfikat „Premier Data Supplier”

TecAlliance GmbH, dostawca systemu katalogowego części zamiennych na niezależnym rynku części zamiennych, potwierdził jakość danych udostępnianych przez marki należące do firmy VIEROL: VEMO, VAICO i ACKOJA i wyróżnił je znakiem jakości TecDoc „Premier Data Supplier”.

Aktualizacja wyszukiwarki produktów NGK Spark Plug

NGK SPARK PLUG zaktualizował wyszukiwarkę części do zastosowań w pojazdach czterokołowych. Dostępny w ponad 40 językach e-katalog umożliwia klientom z całego świata dostęp do portfolio części zapłonowych i elektroniki samochodowej na rynku wtórnym.

Dr.Motor Automotive z certyfikatem ISO 9001

Firma Dr. Motor Automotive poinformowała o zdobyciu certyfikatu ISO 9001. Międzynarodowa norma ISO 9001 oznacza znane na całym świecie systemy zarządzania jakością.

KYB dostawcą Premier Data Supplier w TecAlliance

KYB Europe otrzymał od TecAlliance status „Premier Data Supplier”. Jest to nowy, „złoty” standard jakości danych dostarczanych do katalogu TecDoc. Poprzez ten status TecAlliance honoruje zaangażowanie dostawców danych, których dane spełniają ich standardy.

Odznaka PREMIER data supplier od TecDoc dla TEDGUM

TecAlliance, operator katalogu TecDoc, przyznał firmie TEDGUM – polskiemu producentowi elementów antywibracyjnych, odznakę PREMIER data supplier.