Aktualizacja wyszukiwarki produktów NGK Spark Plug

, 23 maja 2022, 9:18

NGK SPARK PLUG zaktualizował wyszukiwarkę części do zastosowań w pojazdach czterokołowych. Dostępny w ponad 40 językach e-katalog umożliwia klientom z całego świata dostęp do portfolio części zapłonowych i elektroniki samochodowej na rynku wtórnym.

ngk spark plug wyszukiwarka

Firma skorzystała z doświadczenia TecAlliance, której katalog TecDoc jest standardem na rynku części zamiennych.

– Zaktualizowana wyszukiwarka części jest kolejnym krokiem w kierunku cyfryzacji naszej firmy – mówi Frank Massia, Dyrektor Marketingu Aftermarket EMEA, NGK SPARK PLUG EUROPE GmbH i dodaje: – Nasz nowy e-katalog umacnia naszą obecność w świecie cyfrowym, zapewniając naszym globalnym klientom nowoczesną i intuicyjną formę wyszukiwania. Oferuje ona kompleksowe dane produktów, które są regularnie aktualizowane i łatwe w zarządzaniu. Zastosowane modyfikacje zwiększają poziom satysfakcji naszych klientów.

Nowe, łatwe w użyciu narzędzie do wyszukiwania sprawia, że znalezienie odpowiedniej części zamiennej staje się prostą procedurą, a wszystkie produkty dla konkretnego pojazdu są wyświetlane na jednej stronie. Korzyści z aktualizacji obejmują interaktywne przeglądanie katalogu, stale aktualizowane danych oraz znormalizowane opisy pojazdów i produktów. Nowy e-katalog dzięki zaktualizowanej tablicy rozdzielczej oraz graficznemu wyszukiwaniu produktów jest intuicyjny dla użytkowników, co zapewnia szybką i skuteczną identyfikację danego pojazdu i powiązanej z nim części aftermarket. Zaktualizowana wyszukiwarka znajduje się na stronie www.ngkntk.com, a dostęp do niej można uzyskać poprzez kliknięcie w przycisk „Wyszukiwarka produktów” umiejscowiony w prawym górnym rogu strony. E-katalog został dodatkowo zoptymalizowany pod kątem przyjaznego interfejsu dla telefonów komórkowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!