UFI Filters i SOFIMA Filter uzyskują kategorię „TecDoc Premier Data Supplier”

25 października 2023, 9:31

UFI i SOFIMA, marki Grupy UFI Filters obsługujące rynek wtórny, dołączają do grona „TecDoc Premier Data Supplier”. TecDoc to należąca do Grupy TecAlliance jedna z wiodących baz danych rynku aftermarket, z której korzystają podmioty zaangażowane w łańcuch dostaw na całym świecie.

Ta prestiżowa kategoria jest przyznawana dostawcom, którzy spełniają najwyższe standardy TecDoc dotyczące jakości danych produktowych. Kilka czynników wpłynęło na wyróżnienie działalności UFI i SOFIMA. Są to zarówno szczegółowy opis pełnego asortymentu marek, jak również dostępność informacji i zdjęć, wraz z regularnymi aktualizacjami.

Katalogi UFI i SOFIMA na TecDoc prezentują pełną gamę filtrów powietrza, paliwa, oleju silnikowego i kabinowych. Serie produktów obu marek obejmują ponad 2.400 referencji do samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych, a także ponad 27.000 zastosowań, w tym do około 50% samochodów wprowadzonych na rynek w ciągu ostatnich pięciu lat. Katalogi UFI i SOFIMA dla rynku aftermarket pokrywają ponad 98% europejskiej floty pojazdów we wszystkich rodzajach produktów.

Grupa UFI Filters jprodukuje ponad 250 filtrów na pierwszy montaż, stworzonych we współpracy z 95% wiodących światowych firm. Efektem ma być jakość oryginalnych produktów dostępna w katalogu części zamiennych.

– Przyznanie kategorii TecDoc Premier Data Supplier jest wyrazem uznania dla pracy zespołowej, zaangażowania i wieloletniej kooperacji z TecAlliance. Zapewni nam to jeszcze większe zaufanie i prestiż na rynku europejskim oraz zwiększy szansę na współpracę z kluczowymi partnerami na rynku wtórnym: bezpośrednimi dystrybutorami, sprzedawcami części zamiennych, mechanikami i głównymi światowymi grupami handlowymi – komentuje Irene Carraro, Group Aftermarket Marketing Manager w UFI Filters.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!