TecAlliance przyznał VIEROL certyfikat „Premier Data Supplier”

15 lipca 2022, 11:34

TecAlliance GmbH, dostawca systemu katalogowego części zamiennych na niezależnym rynku części zamiennych, potwierdził jakość danych udostępnianych przez marki należące do firmy VIEROL: VEMO, VAICO i ACKOJA i wyróżnił je znakiem jakości TecDoc „Premier Data Supplier”.

Tytuł „Premier Data Supplier” przyznawany jest tym dostawcom danych, którzy spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości danych produktów. TecAlliance wyróżnia jako „Premium Data Suppliers” tych producentów części zamiennych na rynku motoryzacyjnym, którzy dostarczają dokładne i kompletne informacje o produktach w katalogu TecDoc. Elektroniczny katalog TecDoc jest wiodącym katalogiem części zamiennych dla niezależnego rynku posprzedażowego oraz kluczowym medium dla sprzedawców części i warsztatów w identyfikacji części zamiennych. Nadanie statusu „Premier Data Supplier” jest ważnym potwierdzeniem jakości danych VIEROL AG, która stanowi także podstawę własnego katalogu elektronicznego.

– Nowy status „Premier Data Supplier” jest wyrazem uznania dla naszego zaangażowania jako dostawcy danych. To wyróżnienie oznacza dla nas jednocześnie zobowiązanie do sprostania kolejnym zmianom i wymaganiom TecDoc oraz do dalszej intensywnej pracy nad poprawą jakości naszych danych w przyszłości – mówi Anne Süß, Dyrektor Działu Data & Global Strategic Pricing.

Bardziej rygorystyczne zasady dotyczące jakości danych w odniesieniu do dalszej standaryzacji w celu jasnej i bardziej wiarygodnej identyfikacji części zamiennych, jak również surowsze wymogi dotyczące istotności danych, wymagały od zespołu Data Management firmy VIEROL dokonania rewizji wielu tysięcy rekordów danych. Parametry wydajności i KPI, które dla zachowania zgodności z certyfikacją muszą być nieustannie spełniane, wymagają ścisłej współpracy pomiędzy specjalistami ds. danych, produktów i IT w VIEROL AG.

VIEROL dostarcza użytkownikom ważnych informacji, które pomogą im szybko i łatwo znaleźć odpowiednią część zamienną. W szczególności rubryka EXPERT KITS+ ułatwia wyszukiwanie części. Zestawy naprawcze przekonują dzięki wysokiej jakości komponentom i zawartości ukierunkowanej na praktykę. Zestawy EXPERT KITS+ są idealnie dobrane i stworzone z myślą o łatwej identyfikacji i nieskomplikowanej naprawie.

– Firma VIEROL AG wspiera TecAlliance w działaniach na rzecz podniesienia jakości danych w systemach katalogowych niezależnego rynku części zamiennych pojazdów i ustanowienia jednolitych standardów branżowych, aby nasi klienci mogli polegać na poprawności danych dotyczących części zamiennych. Znak jakości wzbudza jeszcze większe zaufanie do naszych marek jakościowych – mówi Ibrahim Chahrour, Dyrektor Działu Marketing & Product Management.

Dla VIEROL AG wyróżnienie „Premier Data Supplier” jest już drugim sukcesem w odniesieniu do wymagań TecDoc. Już na początku roku specjaliści od części zamiennych marek VEMO, VAICO & ACKOJA mogli poinformować o wprowadzeniu w większej części listy katalogowej zdjęć 360°. Klienci nie tylko mogą zapoznać się ze szczegółowymi danymi dotyczącymi danej części, ale także obejrzeć ją pod różnymi kątami czy dowolnie obrócić i powiększyć widok. Pozwala to zweryfikować, czy na pewno znaleziono właściwą część zamienną.

– VIEROL jest więc jedną z pierwszych firm, które w katalogu TecDoc udostępniają dla wszystkich swoich marek zdjęcia produktów w widoku 360°, co znacznie ułatwia klientom proces wyszukiwania części – dodaje Ibrahim Chahrour. – Dzięki nowym funkcjom oferujemy hurtowniom i niezależnym warsztatom większą przyjazność dla użytkownika – w połączeniu z informacjami technicznymi i certyfikowaną jakością danych jako „Premier Data Supplier“ w katalogu TecDoc. To duża korzyść dla klientów z całego świata.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!