Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
24.05 Nowość w ofercie Nittery 24.05 Konkurs Hengst – wyniki 23.05 Nowy kompresor klimatyzacji w ofercie BORG Automotive Reman 23.05 W Stambule wybrano nowy zarząd FIGIEFA. Zasiądzie w nim przedstawiciel Polski. 22.05 Jak się “robi” downsizing? Wyjaśnia Dr.Motor Automotive.

Wurth

Konfigurator wózków narzędziowych już dostępny

Znany na polskim rynku dystrybutor produktów i narzędzi dla profesjonalistów wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, opracował i wprowadził do oferty konfigurator wózków narzędziowych. Dzięki niemu fachowcy mają możliwość stworzenia dopasowanej mobilnej stacji roboczej, spełniającej potrzeby każdego warsztatu.

Rękawice ochronne – jakie są ich rodzaje i które wybrać?

Rękawice ochronne odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa w różnych środowiskach pracy. Jednakże wybór odpowiedniego produktu może stanowić wyzwanie, biorąc pod uwagę różnorodność materiałów, konstrukcji i zastosowań. Czym zatem należy kierować się podczas zakupu rękawic ochronnych?

Odzież robocza na chłodne dni w ofercie Würth

Praca w niskich temperaturach może być wyjątkowo wymagająca. Kluczem do komfortu i bezpieczeństwa w takich warunkach jest odpowiednia odzież robocza. Jakie elementy garderoby wybrać, by utrzymać ciepło i chronić się przed zimnem?

Würth Polska otwiera nowy sklep w Łodzi

Würth Polska, dostawca produktów dla profesjonalistów, rozwija swoją działalność na polskim rynku. Już w tym miesiącu swoje otwarcie będzie miał kolejny sklep stacjonarny. Nowa placówka znajduje się w Łodzi przy ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 100 i jest to już 47. punkt sprzedaży na terenie Polski. Planowanemu na 11 lipca otwarciu towarzyszyć będą Dni […]

Zabezpieczenie podwozia samochodu przed korozją – jakie środki warto zastosować?

Konwerter rdzy to jeden z popularnych środków, przeznaczonych do zabezpieczania elementów stalowych przed korozją, stosowany również podczas zabezpieczania podwozi samochodów. Czy zabezpieczenie przed korozją będzie bardziej skuteczne niż gdy zostanie zastosowany tylko popularny baranek? Udało nam się porozmawiać ze specjalistą z firmy, produkującej konwertery rdzy do podwozia. Sprawdziliśmy także, jakie środki do konserwacji podwozia można […]

Würth Polska zaprasza na kolejną edycję Dni Otwartych

Już 26 kwietnia ruszają spotkania dla profesjonalistów w ramach wiosenno-letniej edycji Dni Otwartych. Wydarzenia odbędą się w 21 sklepach na terenie całego kraju. Dla klientów przygotowano bogatą ofertę merytorycznych prezentacji i szkoleń. Nie zabraknie również atrakcyjnych promocji.

Nowe wiertła ułatwiające obróbkę od Würth Polska

Würth Polska rozwija linię wierteł Smart Step, czyli produktów z innowacyjnym wierzchołkiem stopniowanym, ułatwiającym wiercenie. Dotychczasowa oferta wierteł do zwykłej stali została poszerzona o produkty z domieszką kobaltu HSCo Smart Step, przeznaczone do obróbki stali nierdzewnej oraz wiertła stopniowe HSS Smart Step Deepcut do głębokich otworów.

Würth Polska otworzył 40. sklep stacjonarny

Firma Würth otworzyła niedawno w Tychach swój 40. sklep w Polsce. Pierwszy obiekt stacjonarny powstał już w 2006 r., a tylko w 2021 r. na mapie Polski pojawiły się  cztery nowe lokalizacje.

Regeneracja i naprawa uszkodzonych gwintów z Würth Polska

Czas, zmieniające się warunki atmosferyczne, niepoprawne użytkowanie, nadmierne obciążenia – to czynniki wpływające na zużywanie się i usterki gwintów. Częstym rozwiązaniem tego problemu jest stosowanie wkładek gwintowanych z drutu. Niestety mają one swoje wady – przede wszystkim pod wpływem obciążeń ulegają deformacjom, a przy demontażu wypadają, co sprawia, że naprawa gwintu jest w zasadzie jednorazowa. […]

Würth Polska otwiera nowy sklep stacjonarny

Nowy sklep stacjonarny Würth Polska został otwarty 22 czerwca na granicy Warszawy i Ząbek. To już 7. placówka firmy w aglomeracji warszawskiej i 39. w Polsce. Würth obecny jest na polskim rynku od 31 lat, a swoje produkty dystrybuuje poprzez sieć sklepów stacjonarnych, przedstawicieli handlowych oraz w sklepie internetowym.

Firma Würth jest jednym z europejskich liderów w zakresie handlu materiałami montażowymi i mocującymi. Posiada ponad 400 spółek w 80 krajach, zatrudniając ponad 80 tys. pracowników. Asortyment Würth jest bardzo szeroki, obejmując ponad 125 tys. produktów. Większość z nich to referencje dla rzemiosła i przemysłu – akcesoria techniczne, kotwy, narzędzia, produkty chemiczno-techniczne czy wyposażenie ochronne. Jedną z branż, w których działa Würth jest motoryzacja. Dla warsztatów samochodowych firma ma w ofercie przede wszystkim chemię motoryzacyjną, zestawy narzędziowe, wózki narzędziowe z wyposażeniem, elektronarzędzia, wycieraczki i różnego typu akcesoria. Więcej informacji na temat oferty motoryzacyjnej marki Würth można znaleźć w powyższych artykułach.