Würth Polska otworzył 40. sklep stacjonarny

27 września 2021, 10:49

Firma Würth otworzyła niedawno w Tychach swój 40. sklep w Polsce. Pierwszy obiekt stacjonarny powstał już w 2006 r., a tylko w 2021 r. na mapie Polski pojawiły się  cztery nowe lokalizacje.

Ostatnią z nich otworzono niedawno na Śląsku. W swoich obiektach firma prezentuje profesjonalistom ofertę specjalistycznych produktów. Na asortyment sklepów składają się m.in. elektronarzędzia, narzędzia ręczne, środki chemiczne czy artykuły BHP.

– Sklep w Tychach to nasza 40. placówka w kraju i 7. w województwie śląskim. Ciągle rozwijamy sieć naszych obiektów, dbając przede wszystkim o to, by znaleźć się jak najbliżej klientów – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska. – We wszystkich sklepach wykwalifikowani doradcy pomagają odwiedzającym dobrać odpowiednie artykuły z naszego szerokiego asortymentu. Poza fachową obsługą, placówki Würth charakteryzują się szeroką ofertą przeznaczoną dla wielu branż, przystępną lokalizacją i parkingami, które szczególnie cieszą zmotoryzowanych – dodaje Alicja Rippel.

Nowy punkt Würth Polska w Tychach znajduje się przy ulicy Dojazdowej 1. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 i zajmuje powierzchnię 260 metrów kwadratowych. Placówkę otworzono uroczyście 23 września. Wydarzenie połączono z cyklicznie odbywającymi się Dniami Otwartymi, a całość uświetniły atrakcje oraz konkursy dla klientów.

Firma stawia też na dystrybucję wielokanałową. Obok ciągle powiększającej się sieci sklepów stacjonarnych, sprzedaje swoje produkty również za pośrednictwem przedstawicieli handlowych oraz sklepu internetowego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!