Würth Polska otwiera nowy sklep stacjonarny

28 czerwca 2021, 4:00

Nowy sklep stacjonarny Würth Polska został otwarty 22 czerwca na granicy Warszawy i Ząbek. To już 7. placówka firmy w aglomeracji warszawskiej i 39. w Polsce. Würth obecny jest na polskim rynku od 31 lat, a swoje produkty dystrybuuje poprzez sieć sklepów stacjonarnych, przedstawicieli handlowych oraz w sklepie internetowym.

Nowy sklep Würth Polska zlokalizowany jest przy ulicy Radzymińskiej pod numerem 338. Sklep znajduje się naprzeciwko centrum handlowego w Markach. Ma powierzchnię 300 metrów kwadratowych, z których 269 przeznaczono na salę sprzedaży. Dla zmotoryzowanych klientów dostępny jest przestronny parking z wieloma miejscami postojowymi. Od 22 czerwca do wyczerpania zapasów osoby, które dokonają zakupu w nowym sklepie otrzymają upominek. Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

– Zgodnie z naszym hasłem „Blisko, bliżej Würth!” wciąż poszerzamy sieć sklepów stacjonarnych. W nowej placówce, tak jak w innych naszych sklepach, profesjonaliści będą mogli wybrać produkty spośród oferty Würth Polska. Dbamy o to, by nasz asortyment spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagającego fachowca – wyjaśnia Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Würth Polska oferuje swoje produkty firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Profesjonaliści mogą zapoznać się z produktami firmy w sklepach stacjonarnych, u przedstawicieli handlowych oraz w sklepie internetowym www.wurth.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!