Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
08:40 Purflux Filtration to nowa nazwa znanego producenta. Projekt dla przyszłości grupy. 24.07 Odkażanie pojazdów ozonem w świetle nowych regulacji 24.07 Ile zarabiają warsztaty? Znamy stawki roboczogodziny. 24.07 Nowe klucze dynamometryczne popularnego dystrybutora. Zakres “od napraw pojazdów, po przemysł lotniczy”. 24.07 Volkswagen T5 nie osiąga temperatury roboczej – porada techniczna

Vredestein

Vredestein wprowadza nowe całoroczne opony do samochodów osobowych i SUV

Nowe opony Vredstein przeznaczone są do SUVów i samochodów osobowych o wysokich osiągach. Te całoroczne ogumienie produkowane jest na felgi w rozmiarze od 17 do 22 cali. 

Vredestein rozszerzył gamę opon całorocznych Quatrac Pro

Firma Apollo Tyres rozszerza swoją gamę opon całorocznych Vredestein Quatrac Pro (klasa UHP), uzupełniając ją o siedemnaście nowych opcji rozmiarowych w zakresie od 18 do 21 cali. Oferta Quatrac Pro obejmuje obecnie 103 różne warianty od 17 do 22 cali włącznie.

Przegląd rynku opon całorocznych – oferta na rok 2022

Opony całoroczne z roku na rok zyskują coraz większą popularność wśród polskich kierowców. Producenci ogumienia chętnie wprowadzają zatem nowe, coraz bardziej wydajne modele. W poniższym zestawieniu prezentujemy modele opon całorocznych, które zadebiutowały na rynku w ostatnim czasie. Warto wziąć je pod uwagę planując zakup lub służąc radą klientowi warsztatu.

Apollo Tyres poszerza gamę opon całorocznych marki Vredestein

Tej jesieni firma Apollo Tyres poszerzy gamę opon całorocznych Vredestein w odpowiedzi na gwałtowny wzrost zapotrzebowania. Firma wprowadza na rynek opony w 25 nowych rozmiarach, o średnicy od 15 do 22 cali, powiększając ofertę trzech gam opon całorocznych Vredestein przeznaczonych do kompaktowych i rodzinnych samochodów oraz pojazdów typu SUV (Quatrac), samochodów o bardzo wysokich osiągach […]

Vredestein wprowadza nową gamę opon – Ultrac

Vredestein, holenderski producent opon, wprowadza na rynek nową gamę opon letnich Ultrac. Nowe opony Ultrac zostały opracowane w globalnym centrum badawczo-rozwojowym Apollo Tyres w Enschede w Holandii.

OTR – bardzo szeroka gama

 Nie ma drugiej tak zróżnicowanej grupy jak opony przemysłowe. Skrót OTR oznacza Off The Road, czyli poza drogą. Dlatego zalicza się do niej gumy stosowane w wózkach widłowych, w maszynach budowlanych i górniczych, maszynach przemysłowych, w pojazdach rolniczych i statkach powietrznych. Już z tego ogólnego zestawienia widać, że poszczególne typy muszą spełniać specyficzne, ściśle określone […]

Vredestein jest jednym z najbardziej znanych producentów opon samochodowych klasy premium. Firma została założona w 1909 r. w Holandii, gdzie do dziś posiada swoje główne biura i fabryki. W 2009 r. Vredestein został przejęty przez indyjskie przedsiębiorstwo Apollo Tyres, czego efektem była zmiana pełnej nazwy firmy na Apollo Vredestein. Produkty marki Vredestein zbierają dobre opinie kierowców ze względu na swoją trwałość i wysokie parametry użytkowe. Najpopularniejszymi modelami opon z portfolio Vredestein są Quatrac, Quatrac Pro, Wintrac Pro oraz Ultrac. Firma posiada własne centra badawczo-rozwojowe i testowe, w których opracowywane są nowe rozwiązania, oferowane producentom samochodów w ramach pierwszego montażu. Aftermarketowe portfolio Vredestein również jest szerokie, obejmując zarówno opony zimowe, letnie, jak i całoroczne. Więcej informacji na temat produktów marki Vredestein można znaleźć w powyższych artykułach.