Apollo Tyres poszerza gamę opon całorocznych marki Vredestein

27 września 2021, 17:11

Tej jesieni firma Apollo Tyres poszerzy gamę opon całorocznych Vredestein w odpowiedzi na gwałtowny wzrost zapotrzebowania. Firma wprowadza na rynek opony w 25 nowych rozmiarach, o średnicy od 15 do 22 cali, powiększając ofertę trzech gam opon całorocznych Vredestein przeznaczonych do kompaktowych i rodzinnych samochodów oraz pojazdów typu SUV (Quatrac), samochodów o bardzo wysokich osiągach oraz pojazdów typu SUV (Quatrac Pro), a także samochodów użytkowych (Comtrac 2 All-Season+).

Nowe rozmiary opon całorocznych Vredestein na jesień 2021 roku

Opony Quatrac, dostępne w rozmiarach 15 i 16 cali, zostały zaprojektowane z myślą o rynku pojazdów klasy średniej i zapewniają optymalną równowagę osiągów na suchych, mokrych oraz pokrytych śniegiem nawierzchniach. Dodatkowo opony te są przyjazne dla środowiska dzięki niskiemu oporowi toczenia i wysokiej wytrzymałości. Nowe opony Quatrac na rok 2021 dostępne są w ośmiu dodatkowych rozmiarach do 15-calowych obręczy.

Quatrac Pro to opony o odpowiednich właściwościach jezdnych, stworzone z myślą o samochodach osobowych o dużej mocy i pojazdach typu SUV. Charakteryzują się przyczepnością na mokrej i pokrytej śniegiem nawierzchni. Opony są już dostępne w licznych rozmiarach dla kół o średnicy od 17 do 21 cali. Z kolei na jesień tego roku wyznaczono wprowadzenie 11 dodatkowych rozmiarów opon Quatrac Pro, w tym po raz pierwszy dla kół o średnicy 22 cali.

Opony Comtrac 2 All-Season+, zaprojektowane z myślą o lekkich samochodach użytkowych, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy z dużym obciążeniem w każdych warunkach pogodowych. Dzięki specjalnie opracowanej mieszance opony zachowują wysoki poziom przyczepności na mokrej i pokrytej śniegiem nawierzchni podczas jazdy na długich dystansach — a tym samym idealnie nadają się do użytku komercyjnego. Opony Comtract 2 All-Season+ są obecnie dostępne w rozmiarach od 15 do 17 cali, a w jesiennej odsłonie 2021 r. nowością jest sześć dodatkowych opcji rozmiarowych.

– Rosnąca popularność opon wielosezonowych wynika z coraz bardziej nieprzewidywalnych warunków pogodowych i zwiększonego popytu na ekonomiczne, całoroczne rozwiązanie — wyjaśnił Yves Pouquen, dyrektor działu sprzedaży i marketingu w Apollo Tyres Europe. – Właściciele samochodów nie chcą zmieniać opon kilka razy w ciągu roku i dlatego poszukują wszechstronnego produktu, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i przyczepności w różnych warunkach pogodowych, w tym podczas ulewnych opadów deszczu i na oblodzonej nawierzchni.

Więcej informacji na temat oferty opon całorocznych Vredestein można znaleźć na stronie vredestein.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!