Vredestein rozszerzył gamę opon całorocznych Quatrac Pro

15 lutego 2023, 12:19

Firma Apollo Tyres rozszerza swoją gamę opon całorocznych Vredestein Quatrac Pro (klasa UHP), uzupełniając ją o siedemnaście nowych opcji rozmiarowych w zakresie od 18 do 21 cali. Oferta Quatrac Pro obejmuje obecnie 103 różne warianty od 17 do 22 cali włącznie.

Opony całoroczne Quatrac Pro zaprojektowano do pojazdów o wysokich osiągach, a bieżnik wykonano z mieszanki materiałów zapewniającej optymalną trakcję podczas przyspieszania oraz poziom przyczepności przez cały rok podczas hamowania i pokonywania zakrętów. Prowadzenie na mokrej nawierzchni wspomaga wysoka zawartość krzemionki i żywicy oraz specjalnie zaprojektowana rzeźba bieżnika.

Dodatkowe rozmiary obejmują opcje dostosowane do przedniej lub tylnej osi umożliwiające optymalne przeniesienie mocy w konfiguracjach z napędem na przednie, tylne lub cztery koła. Nowe rozmiary zapewnią dopasowanie modelu Quatrac Pro do różnorodnych samochodów osobowych i SUV, włączając w to warianty Mercedesa klasy G, BMW serii 4, Range Rover Velar i Audi Q3.

– Premierę nowych rozmiarów napędza zapotrzebowanie klientów, co potwierdza sukcesy naszych skoncentrowanych na osiągach produktów całorocznych. Rozszerzona oferta Quatrac Pro zapewnia najlepsze w swojej klasie prowadzenie, a te nowe produkty pomogą nam dotrzeć do jeszcze większego grona klientów w całej Europie. Dzięki szeroko zakrojonym testom przeprowadzonym przez nasz dział badań i rozwoju w nowych rozmiarach zachowano nagradzane osiągi oraz standardy bezpieczeństwa modelu Quatrac Pro – mówi Yves Pouliden, szef sprzedaży i marketingu w firmie Apollo Tyres.

Niedawno firma Apollo Tyres wprowadziła na rynek opony Vredestein Quatrac Pro EV, pierwszą europejską oponę całoroczną opracowaną specjalnie do pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Pierwsze z nowych rozmiarów Quatrac Pro zostaną wprowadzone na rynek w lutym 2023 r., a pozostałe trafią do sprzedaży w drugim kwartale.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!