Menu

ELRING

Weryfikacja płaszczyzny bloku silnika [FILM]

Firma Elring przygotowała film instruktażowy, w którym zaprezentowano krok po kroku proces sprawdzania płaszczyzny bloku silnika w kilku etapach.

Montaż głowicy cylindrów [FILM]

W kolejnym filmie instruktażowym, przygotowanym przez firmę Elring zaprezentowano montaż głowicy cylindrów z wykorzystaniem płynnej masy uszczelniającej.

Demontaż silnika 1.6 DCi i sprawdzenie głowicy cylindrów [FILM]

W kolejnym filmie instruktażowym, przygotowanym przez firmę Elring zaprezentowano demontaż elementów silnika diesla 1.6 DCi produkcji Renault, montowanego także w samochodach marki Mercedes-Benz.

Jak montować pierścień uszczelniający wału z PTFE. [FILM]

Elring przygotował film instruktażowy, w którym zaprezentowano krok po kroku proces montażu pierścieni uszczelniających wału, wykonanych z PTFE (teflon).

Jak wymienić łańcuch rozrządu? [FILM]

Firma Elring przygotowała film instruktażowy, w którym zaprezentowano krok po kroku proces wymiany łańcucha rozrządu w silniku Renault.

Niemiecka firma Elring (ElringKlinger) to specjalista w branży uszczelnień. Firma produkuje uszczelki do zastosowań motoryzacyjnych od wielu lat, przez co zapracowała na swoją dobrą opinię. Katalog uszczelnień Elring cieszy się dużym powodzeniem wśród mechaników. Poza uszczelkami i uszczelnieniami, uzupełnieniem oferty Elring są rozwiązania dotyczące ochrony termicznej, osłon
akustycznych oraz produkty z wysokowydajnego tworzywa sztucznego PTFE – skierowane również do sektora spoza branży motoryzacyjnej. Elring sprzedaje swoje produkty w ponad 140 krajach świata. Dostarcza także wiele produktów na pierwszy montaż (OE). Historia firmy sięga roku 1879. Więcej informacji na temat firmy Elring i jej oferty można znaleźć w artykułach z tej kategorii.