Technologia uszczelniania firmy ElringKlinger – optymalny system uszczelnień do każdego zastosowania

26 kwietnia 2023, 23:49

Niezależnie od tego, czy chodzi o samochód osobowy czy użytkowy, silnik elektryczny, technologię hybrydową czy napęd tradycyjny: ElringKlinger oferuje produkty związane z technologią uszczelnienia silnika, skrzyni biegów, układu wydechowego, jednostek pomocniczych oraz w obszarze nadwozia i podwozia za pomocą specjalnie zaprojektowanych, wydajnych systemów uszczelnień. Wyznaczamy standardy dzięki naszej specjalistycznej wiedzy w zakresie rozwoju i produkcji oraz ponad 140-letniemu doświadczeniu.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ GWARANTOWANA – DLA WSZYSTKICH TYPÓW NAPĘDÓW

Wiele oczekuje się od nowoczesnych pojazdów: muszą być wydajne i zrównoważone, a jednocześnie mieć wysokie osiągi, być trwałe, wytrzymałe, bezpieczne i komfortowe. Jako partner przemysłu motoryzacyjnego, ElringKlinger wnosi cenny wkład w postaci inteligentnych, innowacyjnych rozwiązań produktowych dla wszystkich technologii napędowych, w tym zarówno silników spalinowych, jak i pojazdów elektrycznych. Uszczelki są stosowane we wszystkich miejscach w pojazdach silnikowych, w których elementy są połączone lub spotykają się. Niezawodnie uszczelniają różne media – olej, płyn chłodzący, paliwa i gazy spalinowe – zarówno w odniesieniu do atmosfery, jak i siebie nawzajem oraz zapobiegają przedostawaniu się brudu. Uszczelki pełnią również funkcję elementów przenoszenia mocy między komponentami i mogą pełnić różne dodatkowe funkcje.

Nasze dostosowane do potrzeb systemy uszczelnień są tak różnorodne, jak ich możliwe miejsca użytkowania. Materiały i wzory są idealnie dopasowane do konkretnych wymagań. Co więcej, możliwa jest integracja dodatkowych funkcji, takich jak osłony termiczne, filtry, czujniki i elementy wstępnego montażu. Korzyści: mniej pojedynczych komponentów, mniej prac instalacyjnych, mniejsza waga, niższe koszty i zoptymalizowane działanie.

Również dla rynku wtórnego Elring – Das Original oferuje gamę produktów, które zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby właścicieli pojazdów elektrycznych i wspierać przejście w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości.  Na przykład portfolio produktów obejmuje części zamienne, takie jak systemy połączenia ogniww baterii, złącza modułowe oraz pokrywy baterii.

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym mechanikiem, czy właścicielem pojazdu elektrycznego, który chce konserwować i naprawiać swój pojazd, Elring – Das Original ma produkty, których potrzebujesz, aby Twój pojazd działał płynnie i w sposób zrównoważony.

Artykuł sponsorowany ElringKlinger

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!