Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
19.07 Ozonator od znanego producenta z certyfikatem biobójczości 19.07 Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy 18.07 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 18.07 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 18.07 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych.

Einparts

Kalendarz Einparts Automotive na rok 2021

Marka Einparts Automotive po raz kolejny, podobnie jak i w poprzednich latach, przygotowała kalendarz na nadchodzący Nowy Rok – 2021.

Zestaw do naprawy szyb w ofercie Einparts

W ofercie marki EINPARTS, specjalizującej się w akcesoriach samochodowych tym razem nowość z kategorii Zestawy Naprawcze.

Nowe referencje oświetlenia LED Einparts Automotive

Marka Einparts wprowadziła właśnie do oferty 9 kolejnych referencji lampek LED podświetlenia tablicy rejestracyjnej i jest w tej chwili niekwestionowanym liderem pod względem ilości referencji tych produktów w Europie.

Lampy robocze Einparts LED z homologacją R112

Marka Einparts wprowadziła właśnie do oferty lampy robocze LED (popularnie zwane panelami led). Posiadają one homologację R112, która oznacza że ich używanie jest możliwe również na drogach publicznych (jako światła drogowe/długie). Większość takich lamp na rynku motoryzacyjnym w Polsce może być używana tylko w trybie tzw. OFF-ROAD (czyli po za drogami publicznymi).

Nowe pióra wycieraczek w ofercie EinParts

Po stalowych, 5w1 oraz Multiclip 11w1, tym razem firma EinParts proponuje produkty dedykowane do konkretnych modeli i roczników aut osobowych i dostawczych.

Nowość – wycieraczki Einparts

Marka Einparts rozszerzyła asortyment o pełną gamę piór wycieraczek. W jej skład wchodzą pióra do aut osobowych, ciężarowych oraz autobusów, zbudowane w standardowej technologii szkieletowej (pióra stalowe), a także technologii nowoczesnej (pióra bezprzegubowe, ze spojlerem z mieszanki kauczukowo-gumowej).

Nowe żarniki ksenonowe Premium w ofercie Einparts Automotive

Marka Einparts wprowadziła nowe żarniki ksenonowe klasy Premium w wersjach: +50% światła oraz LongLife.

LEDowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej od Einparts

Marka Einparts po serii oświetlenia LED tablicy rejestracyjnej, wprowadziła nowy typ tego typu lampek – OE Style.

Wycieraczki bezprzegubowe – nowość w ofercie marki Einparts

Oferta marki Einparts powiększyła się o kolejną linię produktową – wycieraczki bezprzegubowe. Na początek w ofercie Einparts dostępne będą następujące rozmiary wycieraczek: 350mm, 400mm, 425mm, 450mm, 475mm, 500mm,525mm,550mm, 600mm, 650mm, 700mm. Więcej informacji oraz zdjęć wycieraczek można znaleźć na stronie internetowej firmy Einparts. Wycieraczki, a także inne produkty marki, prezentowane będą na tegorocznych targach motoryzacyjnych […]

Uniwersalne mgłowe dysze spryskiwaczy od Einparts

Marka Einparts niedawno wprowadziła do swojej oferty nowy produkt – mgłowe dysze spryskiwaczy. Dysze takie stosowane są fabrycznie w niektórych nowych autach (zwłaszcza francuskich). Proponowane przez markę Einparts uniwersalne mgłowe dysze spryskiwaczy, można teraz stosować także w innych autach. Poprawiają one widoczność podczas jazdy (dzięki bardziej równomiernemu rozproszeniu płynu spryskującego szybie) a zużycie środka czyszczącego […]