Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
19.07 Ozonator od znanego producenta z certyfikatem biobójczości 19.07 Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy 18.07 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 18.07 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 18.07 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych.

WRC

Wjechał rajdowy kalendarz ProfiAuto na 2023 rok

Tym razem to nie kobiety są głównymi bohaterkami kalendarza motoryzacyjnego. Sieć ProfiAuto postanowiła przełamać ten trend i zaprezentowała kalendarz na rok 2023, w którym w głównej roli występują samochody rajdowe wykorzystywane przez zespół ProfiAuto Racing. Wydawnictwo wkrótce trafi do partnerów biznesowych i fanów motoryzacji w kraju i za granicą.

Nowości w ofercie WRC

Firma WRC poszerza swój asortyment. Do katalogu zostały wprowadzone nowe pompy wspomagania, poduszki zawieszenia oraz zaciski hamulcowe.

Nowe produkty od WRC

Firma  WRC poszerza swój asortyment. Do katalogu zostały wprowadzone nowe pompy wspomagania, napinacze, czujniki ciśnienia spalin oraz zaciski hamulcowe.

Nowe produkty w ofercie WRC

Marka WRC poszerza swoją ofertę o nowe produkty.

WRC z nowym asortymentem

Importer marki WRC poszerza swoją ofertę. Tym razem asortyment został wzbogacony o mechanizmy wycieraczek oraz zaciski hamulcowe.

Nowości w ofercie WRC

Importer marki WRC  poszerzył swoją ofertę. Tym razem asortyment został wzbogacony o pompy wspomagania układu kierowniczego do samochodów marki VOLVO.

WRC poszerzyło ofertę o nowe referencje pomp wspomagania.

W grupie asortymentowej hydraulicznego wspomagania kierownicy, można znaleźć pompy m.in. do takich marek i modeli aut jak: Lexus, Porsche, Jaguar czy Infiniti.

Nowe poduszki zawieszenia pneumatycznego w ofercie WRC Polska

Importer marki WRC poszerzył ofertę o nowe referencje elementów zawieszenia pneumatycznego.

Najbardziej poszukiwane pompy wspomagania w ofercie firmy WRC

Wśród grup asortymentowych oferowanych przez WRC Polska (www.swiatczesci.pl) na szczególną uwagę zasługują niezawodne pompy hydraulicznego układu wspomagania kierowniczego.

Zaciski hamulcowe w ofercie firmy WRC Polska

Głównymi elementami wchodzącymi w skład układu hamulcowego tarczowego są tarcza i zacisk hamulcowy. Każdy zacisk hamulcowy utrzymuje w prawidłowym ułożeniu klocki hamulcowe względem tarczy w hamulcach tarczowych.