WRC poszerzyło ofertę o nowe referencje pomp wspomagania.

5 września 2018, 12:42

W grupie asortymentowej hydraulicznego wspomagania kierownicy, można znaleźć
pompy m.in. do takich marek i modeli aut jak: Lexus, Porsche, Jaguar czy Infiniti.

Pompy WRC przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości. Produkty marki objęte są dwuletnią gwarancją.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Mark, 8 września 2018, 13:42 9 -5

produkcja nadal odbywa się w fabrykach w Niemczech?

Odpowiedz

amator, 20 grudnia 2018, 10:55 4 -1

Panie Mark pan jest głupi czy z konkurencji. A która firma nie jest niemiecka . Auto motor sport GMBH , Skv germany, Maxgear, wszystkie wymyślają niemiecko brzmiące nazwy i nazywają się niemieckie.

Odpowiedz

obiektywny, 20 grudnia 2019, 18:55 12 0

Przynajmniej nie piszą bzdur ze niemieckie na swoich stronach intenetowych jawnie robiąc ludzi w h..a. SKV nie używa zwrotu germany od kilku lat, trole ciagle im to wypominaja a tu niby na szanujacym się portalu czytelnicy karmieni są opowieściami że części WRC produkowane są u Niemców, Maxgear nigdy nie pisze ze jest niemiecki. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę WRC części opinie i można poczytać duuuuuzo ciekawych opinii (pokazujących rzeczywistą opinię o marce)

Odpowiedz

Adam W, 26 lutego 2020, 9:40 1 0

Może masz racje że zrezygnowali z niemieckiej strony i adresu w Hamburgu. Ale na opakowaniach nie znajdziesz napisu po polsku tylko wszystko jest po niemiecku,

Odpowiedz

Volvo, 1 grudnia 2018, 22:03 2 -15

Niezła oferta polecam, nie znalazłem pompy wspomagania w tak dobrej cene nawet w takich ogólno krajowa hurtowniach jak Inter Cars,Inter Team, Profi Auto

Odpowiedz

obiektywny, 20 grudnia 2019, 18:57 8 0

Co z tego że kupiłeś taniej niż w Profilu,skoro znając jakość WRC pewnie zdążyłeś już ją u nich zareklamować,a reklamacji pewnie nie uznali. Niech pokażą jak testują te pompy, podejrzewam że za tester robi Pan "Janek" którego zadaniem jest uwalić każdą reklamację. Opinie z sieci o tej pseudoniemieckiej marce mówią same za siebie.

Odpowiedz

Volvo, 26 lutego 2020, 9:43 1 -1

A pan to na pewno tester konkurencji na imię ma pan Obiektywny, ładnie. Muszę pana zmartwić jestem ponownie pompa działa świetnie Jeżdżę i jestem zadowolony z jakości.

Odpowiedz

amator, 20 grudnia 2018, 10:23 2 -15

Biorę od nich pompki wspomagania i łożyska sprzęgieł. Uważam, że ich produkty są dobrej jakości i mają dobrą cenę.

Odpowiedz

Jeb Wuerce, 28 sierpnia 2019, 6:01 16 -3

Części samochodowe zakupione od nich pochodzą od jak najtańszych chińskich producentów. Tylko i wyłącznie chińskich. Wydrapane na częściach i pudełkach słowa "Germany" lub "Spain" to słowa bardziej puste niż sama pustka. WRC Germany to iluzja mierzona głupotą każdego Janusza biznesu w tej krainie. Janusza, który wciska ludziom szmelc tworząc m.in. mylne wyobrażenie na temat produktu itd. Janusz kazał wyłączyć komentarze pod nowszymi informacjami z WRC bo boi się prawdy na swój temat, haha. Taki uczciwy, szanowany, lubiany i kochany przez klientów oraz pracowników ekspert sprzedaży "najlepszych" części.

Odpowiedz

Adam W, 26 lutego 2020, 9:54 0 -1

No widzę że pan Obiektywny, a teraz Tak nie ładnie dodał pan swoje nazwisko. No to mamy pracownika chyba konkurencji Obiektywny Jeb Wuerce. Bo kto inny zadał by sobie tyle trudu i czasu na takie krytyczne opisy.
Wiadomo nie od dzisiaj że części produkuje się w chinach.
Tam są też produkowane opakowania niemieckie dla SKV, z chin pochodzą produkty NTY.
tylko złośliwi ludzie nie umieją uszanować czyjejś pracy i muszą swoje wywody umieszczać w komentarzach. Oczywiście jest to za przyzwoleniem właścicieli którzy zamawiają taki hejt i za to płacą. Jest to nie przyzwoite.

Odpowiedz

Jeb Wuerce, 27 sierpnia 2021, 23:27 15 0

Jedyne z czego jest znane WRC to z handlu podróbkami BOSCH za co zostali skazani prawomocnym wyrokiem. Niech zaprzeczą jeśli to nieprawda.

Odpowiedz