Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
13:45 Wymieniasz rozrząd? Odbierz nagrodę! 12:16 Nowość w ofercie Ferodo 11:35 Słaba rentowność, azjatycka konkurencja – czy europejska motoryzacja stoi na krawędzi? 11:08 Na rynek trafiły retrofilty LED zaprojektowane z myślą o samochodach klasycznych 08:44 Nowe adaptery w ofercie Ravenol

Pompy wspomagania

Dwie nowe marki dostępne w ofercie Auto Partner SA

Auto Partner SA nawiązał współpracę z dwiema firmami – TCMATIC oraz Lizarte. Ich produkty dostępne są w ofercie dystrybutora.

Nissens wprowadził do oferty elektryczne pompy wody

Nissens Automotive rozszerzył ofertę części do układu chłodzenia o elektryczne pompy wody. Dodanie nowej linii produktowej do oferty Nissens jest realizacją strategii zapewnienia kompleksowej oferty części do napraw układów chłodzenia.

Płyn wspomagania układu kierowniczego bez tajemnic

Wspomaganie układu kierowniczego to rozwiązanie, dzięki któremu kierowca może zastosować znacznie mniejszą siłę skrętu niż rzeczywiście jest potrzebna do zmiany pozycji kół. Dzieje się tak dzięki dodatkowej sile skręcającej koła pochodzącej z układu hydraulicznego lub, coraz częściej, silnika elektrycznego, co wspomaga ten proces.

Regeneracja hydraulicznych pomp wspomagania

Procedury stosowane w regeneracji pomp wspomagania, podzespołu, którego naprawa dzięki zastosowaniu w samochodach SUV i klasie wyższej pozwala na przyzwoity zarobek.

Sierpniowe nowości w ofercie SKV

Koniec sierpnia to dla marki SKV możliwość na zaprezentowanie kolejnych nowości w ofercie.

Nowości w ofercie WRC

Firma WRC poszerza swój asortyment. Do katalogu zostały wprowadzone nowe pompy wspomagania, poduszki zawieszenia oraz zaciski hamulcowe.

Nowe produkty od WRC

Firma  WRC poszerza swój asortyment. Do katalogu zostały wprowadzone nowe pompy wspomagania, napinacze, czujniki ciśnienia spalin oraz zaciski hamulcowe.

Nowe produkty w ofercie WRC

Marka WRC poszerza swoją ofertę o nowe produkty.

38 nowych produktów w SKV

Zbliża się gorący okres przedświąteczny również w ofercie marki SKV, która przygotowała 38 nowych produktów.

Nowości w ofercie SKV

Marka SKV rozszerza swoje portfolio o kolejne produkty m.in. pompy wspomagania, czujniki temperatury spalin i zaciski hamulca.

Pompa wspomagania układu kierowniczego to dziś nieodzowny element konstrukcyjny pojazdu. Współcześnie stosuje się najczęściej pompy elektryczne lub hydrauliczne. Wzmacniają one siłę przykładaną przez kierowcę do ruchu kierownicą, znacznie ułatwiając manewrowanie pojazdem. Objawy uszkodzonej pompy wspomagania kierownicy są łatwe do rozpoznania przez kierowcę. Na szczęście element ten można poddać regeneracji. Wymiana pompy wspomagania to jednak często dość skomplikowana czynność warsztatowa – jak ją wykonać? Między innymi tego dowiesz się z artykułów w tej kategorii.