Dwie nowe marki dostępne w ofercie Auto Partner SA

22 lutego 2023, 14:43

Auto Partner SA nawiązał współpracę z dwiema firmami – TCMATIC oraz Lizarte. Ich produkty dostępne są w ofercie dystrybutora.

TCMATIC i Lizarte w Auto Partner SA

TCMATIC to firma przemysłowo-technologiczna specjalizująca się w automatycznych skrzyniach biegów do samochodów, która rozpoczęła swoją działalność w październiku 2012 roku w swoich obiektach w Industrial Estate Comarca II w Esquíroz (Navarra), w pobliżu Pampeluny. Posiada ponad 3000 m2 powierzchni, na której zlokalizowane są wszystkie działy i usługi – w tym Dział Jakości, R+D+i oraz linie produkcyjne. Laboratoria Hydrauliki i Elektroniki dorównują poziomem czołowym europejskim laboratoriom w branży.

TCMATIC to przede wszystkim zestawy do konserwacji automatycznych skrzyń biegów. Posiada w ofercie program gotowych zestawów serwisowych do wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów – ponad 360 referencji. Wszystkie zestawy zawierają wszystkie niezbędne komponenty niezbędne do serwisu – począwszy od filtra, korka, podkładki i łącznie z olejem ATF.

Lizarte jest producentem części samochodowych od 1973 roku i oferuje szeroką gamę przekładni kierowniczych, przekładni kierowniczych ze wspomaganiem oraz kompresorów klimatyzacji. Firma posiada jeden z najszerszych programów produktów do wszystkich marek i modeli samochodów:

  • Regenerowane przekładnie kierownicze: ręczne, hydrauliczne, elektryczne (EPS)
  • Regenerowane pompy wspomagania kierownicy: mechaniczne, elektryczne i elektroniczne (EHPS).

Wszystkie produkty zostały wyprodukowane w Hiszpanii zgodnie ze standardami jakości, certyfikowanymi przez ISO TS 16949 lub ISO 9001; posiadają 2 lata gwarancji i są widoczne w katalogu TecDoc.

Produkty TCMATIC i Lizarte widoczne są w katalogu TecDoc.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

A_s_, 27 lutego 2023, 12:06 3 0

Lizarte - kiedyś było w PL - fajnie, że wróciło - oby w normalnych cenach

Odpowiedz