Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
19.07 Ozonator od znanego producenta z certyfikatem biobójczości 19.07 Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy 18.07 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 18.07 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 18.07 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych.

SKV

Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy

Dlaczego nie działa wentylator nawiewu? To pytanie zadaje sobie wielu użytkowników samochodów, szczególnie w upalne dni. Jedną z kilku przyczyn może być przepalony bezpiecznik, uszkodzony rezystor dmuchawy albo awaria silnika wentylatora. Wyjściem z sytuacji jest wymiana uszkodzonej dmuchawy na jeden z 300 modeli wentylatorów nawiewu marki SKV.

Sprężarki zawieszenia pneumatycznego i czujniki NOx trafiły do oferty SKV

Do oferty produktowej marki SKV dołączyły dwie nowe kategorie części zamiennych do samochodów osobowych. Czujniki tlenków azotu i sprężarki zawieszenia pneumatycznego znajdą zastosowanie w wielu samochodach poruszających się po polskich drogach.

Nowości w ofercie marki SKV

W ofercie marki SKV dostępnych jest blisko 300 modeli przewodów klimatyzacji, co zapewnia możliwość dopasowania do wszystkich samochodów osobowych i dostawczych. Pośród nich można znaleźć przewody wysokiego i niskiego ciśnienia w klimatyzacji SKV (grupa 43SKV) oraz linie wysokiego ciśnienia układu klimatyzacji (grupa 54SKV).

Spryskiwacze reflektorów dołączyły do oferty SKV

Marka części samochodowych SKV wprowadza do swojej oferty spryskiwacze reflektorów.

W ofercie SKV znalazły się nerki do BMW

SKV wprowadza nerki do BMW, idealne dla Twojego samochodu rodem z Bawarii.

Oferta marki części samochodowych SKV powiększyła się o stacyjki

Stacyjki SKV to rozwiązania, gotowe do instalacji w pojeździe. Kompletnie wyposażone w moduły, okablowanie i kostki elektryczne, zapewniają szybki i łatwy montaż.

SKV wciąż poszerza swoją ofertę. Tym razem wprowadzili przewody przelewowe.

Marka SKV wprowadziła do asortymentu ponad 130 modeli dedykowanych przewodów przelewowych do samochodów osobowych i dostawczych. Indeksy zaczynają się od numeru 54SKV262.

SKV wprowadza do swojej oferty gałki zmiany biegów

Marka części zamiennych SKV z dumą wprowadza nową grupę produktową do swojej bogatej oferty – gałki i mieszki zmiany biegów SKV. Linia obejmuje blisko 300 nowych referencji zarówno do aut osobowych jak i dostawczych z indeksami od nr 63SKV001.

Wiązki przewodów – nowość w ofercie marki SKV

Marka SKV poszerzyła swój asortyment, dodając do oferty kolejną linię produktową – zestawy naprawcze / wiązki przewodów SKV. Gama nowych produktów jest dopasowana do różnych pojazdów oraz ma zapewniać łatwość montażu, bezpieczeństwo oraz szeroką gamę opcji.

Silniczki regulacji reflektorów – nowość w ofercie marki SKV

Marka części zamiennych SKV wprowadza nową grupę produktową do swojej oferty – silniczki regulacji reflektorów SKV. Silniczki służą do ustawiania poziomu reflektorów w samochodach. Ich główną cechą jest precyzyjna i płynna regulacja, która pozwala kierowcom dostosować oświetlenie do zmieniających się warunków na drodze.

SKV to marka części, należąca do polskiej firmy ESEN z Włocławka. Pod marką SKV znajdują się części z wielu układów pojazdu, m.in. zawieszenia, klimatyzacji, układu elektrycznego, chłodzenia, oświetlenia, układu kierowniczego, rozrządu czy paliwowego. Cała oferta marki dostępna jest w katalogu TecDoc. Aktualna oferta SKV obejmuje ok. 15 tysięcy referencji w ponad 60 grupach asortymentowych. Opinie na temat części SKV są z reguły pozytywne, choć marka reprezentuje budżetowy segment rynku, o czym świadczy już samo motto firmy: „Cena zamiennika, jakość oryginału”. Najpopularniejsze na polskim rynku produkty SKV to obecnie łożyska, zaciski hamulcowe, wahacze oraz czujniki. Więcej informacji na temat oferty marki SKV można znaleźć w artykułach z tej kategorii.