Menu

SKV

SKV wciąż poszerza swoją ofertę. Tym razem wprowadzili przewody przelewowe.

Marka SKV wprowadziła do asortymentu ponad 130 modeli dedykowanych przewodów przelewowych do samochodów osobowych i dostawczych. Indeksy zaczynają się od numeru 54SKV262.

SKV wprowadza do swojej oferty gałki zmiany biegów

Marka części zamiennych SKV z dumą wprowadza nową grupę produktową do swojej bogatej oferty – gałki i mieszki zmiany biegów SKV. Linia obejmuje blisko 300 nowych referencji zarówno do aut osobowych jak i dostawczych z indeksami od nr 63SKV001.

Wiązki przewodów – nowość w ofercie marki SKV

Marka SKV poszerzyła swój asortyment, dodając do oferty kolejną linię produktową – zestawy naprawcze / wiązki przewodów SKV. Gama nowych produktów jest dopasowana do różnych pojazdów oraz ma zapewniać łatwość montażu, bezpieczeństwo oraz szeroką gamę opcji.

Silniczki regulacji reflektorów – nowość w ofercie marki SKV

Marka części zamiennych SKV wprowadza nową grupę produktową do swojej oferty – silniczki regulacji reflektorów SKV. Silniczki służą do ustawiania poziomu reflektorów w samochodach. Ich główną cechą jest precyzyjna i płynna regulacja, która pozwala kierowcom dostosować oświetlenie do zmieniających się warunków na drodze.

SKV wprowadza nową grupę produktową. Wygłuszenia maski silnika do popularnych marek już dostępne.

Marka SKV wprowadza kolejną nową grupę asortymentową – wygłuszenia maski silnika (referencje od 96SKV450 do 96SKV482) z zastosowaniem do aut takich marek jak: VW, BMW, AUDI, FORD, MERCEDES, SKODA, SEAT, OPEL, NISSAN, LAND ROVER. 

SKV wprowadza do swojej oferty zbiorniczki wyrównawcze płynu chłodniczego

Marka SKV wprowadza do asortymentu zbiorniczki wyrównawcze płynu chłodniczego. Wprowadzono 116 modeli dedykowanych do aut osobowych i dostawczych, część z nich jest oferowana w komplecie z korkiem. Ta linia produktowa ma być wkrótce rozszerzona o kolejne pozycje. Marka SKV oferuje również korki zbiorników wyrównawczych.

Nowa grupa produktów w ofercie SKV – belki/sanki zawieszenia

Belki/sanki zawieszenia to kolejna nowa grupa asortymentowa marki SKV. Firma oferuje produkty fabrycznie nowe, wykonane z wysokiej jakości stali z pełnym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Belki/sanki SKV mają również zapewniać bezproblemowy montaż.

Nowa grupa produktowa w ofercie SKV

Marka SKV prężnie rozwija swoją ofertę i wprowadza nową grupę asortymentową jaką są katalizatory/ filtry DPF.

Moduły i przetwornice świateł w ofercie SKV

Moduły/przetwornice świateł to kolejna nowa grupa produktowa, która dołącza do oferty marki SKV zaraz po osłonach tarcz hamulcowych oraz miechów i poduszek pneumatycznych zawieszenia. Grupa ta obejmuje 160 referencji zaczynających się od numeracji 59SKV001…

Osłony tarcz hamulcowych w SKV

Marka SKV wzbogaca swoją ofertę o nową grupę asortymentową – tym razem są to osłony tarcz hamulcowych. Grupa ta obejmuje ponad 170 referencji zaczynających się od numeru 57SKV…

SKV to marka części, należąca do polskiej firmy ESEN z Włocławka. Pod marką SKV znajdują się części z wielu układów pojazdu, m.in. zawieszenia, klimatyzacji, układu elektrycznego, chłodzenia, oświetlenia, układu kierowniczego, rozrządu czy paliwowego. Cała oferta marki dostępna jest w katalogu TecDoc. Aktualna oferta SKV obejmuje ok. 15 tysięcy referencji w ponad 60 grupach asortymentowych. Opinie na temat części SKV są z reguły pozytywne, choć marka reprezentuje budżetowy segment rynku, o czym świadczy już samo motto firmy: „Cena zamiennika, jakość oryginału”. Najpopularniejsze na polskim rynku produkty SKV to obecnie łożyska, zaciski hamulcowe, wahacze oraz czujniki. Więcej informacji na temat oferty marki SKV można znaleźć w artykułach z tej kategorii.