Sprężarki zawieszenia pneumatycznego i czujniki NOx trafiły do oferty SKV

1 lipca 2024, 11:20

Do oferty produktowej marki SKV dołączyły dwie nowe kategorie części zamiennych do samochodów osobowych. Czujniki tlenków azotu i sprężarki zawieszenia pneumatycznego znajdą zastosowanie w wielu samochodach poruszających się po polskich drogach.

Marka SKV poszerza swoją ofertę części samochodowych o nowe grupy produktowe: sprężarki zawieszenia pneumatycznego SKV oraz czujniki NOx SKV.

Sprężarki Zawieszenia Pneumatycznego SKV

Grupa 58 SKV obejmuje blisko 50 modeli sprężarek przeznaczonych do samochodów osobowych z segmentu E i F marek premium, takich jak Audi, Land Rover, BMW oraz Mercedes. Wszystkie sprężarki oferowane są z przekaźnikiem, zapewniając kompletny zestaw gotowy do montażu. W ofercie znajdują się zestawy:

  • Sprężarka pneumatyczna SKV z przekaźnikiem (np. 58SKV505)
    Sprężarka zawieszenia SKV w zestawie z zaworem regulującym, podstawą montażową i przekaźnikiem (np. 58SKV511)
  • Sprężarka zwieszenia pneumatycznego SKV z podstawą montażową i przekaźnikiem (np. 58SKV515)

Czujniki NOx marki SKV

Grupa 71 SKV to ponad 70 modeli czujników NOx, dedykowanych do samochodów wyposażonych w silniki spełniające normę emisji spalin Euro 6.

Do czego służy czujnik NOx?
Czujnik NOx odpowiada za pomiar stężenia tlenków azotu w spalinach, co umożliwia optymalizację pracy silnika i spełnienie wymogów normy Euro 6.

Oferta części samochodowych marki SKV obejmuje ponad 20,000 referencji, co pozwala na szeroki wybór komponentów dopasowanych do różnych marek i modeli pojazdów, takich jak: Mercedes, Opel, Audi, Renault, BMW, VW, Ford, Kia czy Hyundai.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!