Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
19.04 Malejące zyski w branży produkcji części motoryzacyjnych 19.04 Dlaczego warto stosować markowe czynniki chłodnicze? Jak uniknąć zakupu podróbki? Poradnik DENSO 19.04 Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych zmienia nazwę 19.04 Mariaż NEXUS i Stellantis – co z niego wyniknie? Wywiad z dyrektorem generalnym NEXUS, Gaëlem Escribe. 19.04 Jak rozwiązać problem z brakiem pracowników w branży automotive? Trzeba złamać stereotypy.

NRF

Czy można utrzymać się z prowadzenia serwisu aut elektrycznych? MotoFocus TV.

Czy w Polsce funkcjonują niezależne warsztaty specjalizujące się w naprawach aut elektrycznych? Tak. Współwłaścicielem kilku z nich jest Bartosz Jeziorański z firmy EV Repair Network, który odpowiedział na liczne pytania naszego prowadzącego, Witolda Hańczki w nowym odcinku programu MotoFocus TV. 

EV Academy – wspólny projekt NRF i EV REPAIR

EV Academy jest wspólnym przedsięwzięciem NRF oraz polskiej sieci franczyzowej EV Repair Garage. Celem powołanej do życia akademii jest szkolenie mechaników do pracy z pojazdami elektrycznymi w całej Europie. Mechanicy i warsztaty mogą wybierać spośród 4 poziomów szkolenia, od podstawowego do specjalistycznego.

Konkurs NRF – wyniki

Prezentujemy listę zwycięzców konkursu zorganizowanego przez MotoFocus wspólnie z marką NRF. Aby zyskać szansę na zdobycie jednego z trzech zestawów nagród ufundowanych przez NRF, należało wykazać się wiedzą o układach klimatyzacji.

Q Service Castrol nawiązał partnerstwo z kolejnym producentem części zamiennych

Ofertę warsztatów zrzeszonych pod logiem „Q” zasila producent części zamiennych NRF. Nowy członek drużyny Q Service Castrol może przynieść dużo korzyści zrzeszonym warsztatom. W jakie korzyści wraz z nowym partnerem płyną do warsztatów Q Service Castrol?

NRF dodaje do swojej oferty przewody powietrza doładowującego

Węże powietrza znajdujące się pomiędzy turbosprężarką a kolektorem dolotowym z biegiem lat zaczynają pękać lub się przecierać. Uszkodzona rura powietrza może powodować ubytki ciśnienia doładowanie co skutkuje spadkiem mocy. NRF wprowadza do swojej oferty 282 takie przewody.

NRF z nową gamą czujników CTS

Czujniki temperatury spalin (Exhaust Gas Tempetature Sensors, EGTS) to pierwsza linia sensorów wprowadzona na szeroką skalę do oferty firmy NRF. Niemal równo rok później nadeszła pora na  poszerzenie portfolio marki. W pierwszej kolejności zaprezentowano czujniki temperatury cieczy chłodzącej (Coolant Temperature Sensors, CTS).

Firma NRF to holenderski producent części do układów chłodzenia, ogrzewania i klimatyzacji pojazdowej, działający od 1927 r. Firma działa głównie na rynku wtórnym (aftermarket), dostarczając produkty przeznaczone do sektora motoryzacyjnego (samochody osobowe i lekkie ciężarowe), a także do sektorów morskiego i przemysłowego. Najbardziej znanym na rynku asortymentem NRF są chłodnice. Zbierają one dobre opinie użytkowników, a także warsztatów samochodowych. Oferta firmy jest jednak o wiele szersza, zawiera m.in. skraplacze, parowniki, osuszacze, dmuchawy, zawory rozprężne, nagrzewnice czy intercoolery. Oferta firmy stale się rozszerza, także o grupy asortymentowe niezwiązane bezpośrednio z układem chłodzenia. Więcej informacji na temat firmy NRF oraz jej oferty można znaleźć w artykułach z tej kategorii.