Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
19.04 Malejące zyski w branży produkcji części motoryzacyjnych 19.04 Dlaczego warto stosować markowe czynniki chłodnicze? Jak uniknąć zakupu podróbki? Poradnik DENSO 19.04 Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych zmienia nazwę 19.04 Mariaż NEXUS i Stellantis – co z niego wyniknie? Wywiad z dyrektorem generalnym NEXUS, Gaëlem Escribe. 19.04 Jak rozwiązać problem z brakiem pracowników w branży automotive? Trzeba złamać stereotypy.

Lauber

Lauber poszerza ofertę marki CQ Car Equipment

CQ Car Equipment to należąca do słupskiej firmy Lauber marka, w ofercie której znajdziemy tysiące podzespołów elektrycznych, zestawów naprawczych rozruszników i alternatorów, a także elementy układu hamulcowego i kierowniczego. Oferta CQ poszerzyła się o ponad 20 nowych referencji.

Zaciski hamulcowe LAUBER – ponad 100 nowości

Firma LAUBER prowadzi proces fabrycznej regeneracji zacisków hamulcowych do samochodów osobowych z hydraulicznymi układami hamulcowymi, jak również do aut wyposażonych w elektryczne hamulce postojowe. Wszystkie produkty dostępne są w sieci sprzedaży Inter Cars.

W ASO wiedzą jak podbierać klientów warsztatom niezależnym

Autoryzowane Serwisy Obsługi (ASO) coraz intensywniej zabiegają o klientów z samochodami pogwarancyjnymi. Jest pewien sposób, który pozwala bardzo obniżyć cenę części bez uszczerbku dla jakości i ASO coraz chętniej z niego korzystają. 

Lauber poszerza ofertę regenerowanych zacisków hamulcowych

Firma Lauber wprowadziła do swojej oferty nowe referencje regenerowanych zacisków hamulcowych.

Regeneracja części to ekologia bez żadnego “ale”

Na całym świecie zapanowała wielka moda na ekologię, która mocno dotyka branży motoryzacyjnej. Kolejne przepisy i normy ekologiczne zawsze budzą sporo kontrowersji i wątpliwości czy rzeczywiście skutecznie przyczyniają się do ochrony środowiska. System start-stop? No tak, ale… Samochody elektryczne? No tak, ale… Regeneracja części? No… tak!

Firma Lauber specjalizuje się w profesjonalnej regeneracji części motoryzacyjnych. Funkcjonując od 1994 r. jest jedną z pierwszych, założonych w Europie firm o takim profilu działalności. Lauber konsekwentnie poszerza swoją działalność. Na początku regeneracji poddawane były alternatory i rozruszniki, z czasem ofertę rozszerzono o zaciski hamulcowe, wtryskiwacze i pompy Common Rail, półosie napędowe, pompy oraz przekładnie wspomagania kierownicy. Lauber posiada certyfikat APRA (Stowarzyszenie Regenerujących Części Motoryzacyjne) oraz certyfikat jakości ISO 9001:2015. Wszystkie produkty firmy dostępne są w sieci sprzedaży największego dystrybutora części zamiennych w Europie Środkowo-Wschodniej – grupy Inter Cars. Siedziba firmy Lauber znajduje się w Słupsku. Więcej informacji na temat firmy oraz jej oferty można znaleźć w powyższych artykułach.