Regeneracja jest eko – Stardax Green Line

27 lutego 2019, 23:54

Stardax Green Line jest nową linią regenerowanych rozruszników i alternatorów. W jej ofercie znajduje się już ponad 400 referencji w korzystnej cenie, które można nabyć w sklepach Inter Cars. O tym, że dana część została zregenerowana świadczy zielone logo oraz indeks kończący się na literę R.

Ekologiczne podejście

Regeneracja części samochodowych niesie za sobą pozytywne konsekwencje nie tylko dla naszego portfela, ale także dla środowiska naturalnego. Produkcja niektórych podzespołów wiąże się z naruszaniem nieodnawialnych zasobów. Stardax Green Line pokazuje, że po profesjonalnej obróbce części można ponownie wykorzystać, a dzięki wykorzystaniu elementów najwyższej klasy podzespoły zregenerowane nie odbiegają jakością od droższych części oryginalnych.

Czy to na pewno rozładowany akumulator? – Ekspert radzi

Zima to czas, w którym rośnie liczba awarii samochodów związanych z unieruchomieniem pojazdu – mówi Artur Stodolny – menedżer produktu w Inter Cars. – Jak tylko temperatura spada poniżej zera, na jaw wychodzą usterki, które wcześniej nie dawały o sobie znać. Wielu użytkowników samochodów łączy problem z odpaleniem auta z awarią akumulatora, który jest za słaby. Pamiętajmy, aby przed wymianą akumulatora warto sprawdzić cały układ odpowiedzialny za ładowanie i rozruch, bo może problemem wcale nie jest akumulator, a np. rozrusznik, który za słabo kręci, lub alternator, który dostarcza niedostateczną ilość prądu.

Długi okres gwarancji

Nie musimy obawiać się o niezawodność i trwałość zakupionej części. Dowodem na wysoką jakość, nieodbiegającą od części nowych jest fakt, że każdy produkt marki Stardax Green Line objęty jest aż 24-miesięcznym okresem gwarancji.

Artykuł sponsorowany Lauber

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!