Lauber z nową stroną

6 grudnia 2018, 9:19

Firma Lauber odświeżyła wygląd swojej strony internetowej. Nowa witryna jest zaprojektowana zgodnie z aktualnymi trendami w internecie i oczywiście jest dostosowana do wyświetlania na urządzaniach mobilnych.

Strona dostępna jest pod adresem www.lauber.pl.

Strefa mechanika rozwiewa wszelkie wątpliwości

Nowa strona internetowa Lauber to prawdziwe kompendium wiedzy na temat produktów oferowanych przez firmę.

Mechaników szczególnie powinna zainteresować zakładka „strefa mechanika”, w której znalazły się filmy szkoleniowe, instrukcje montażu, ale także informacje na temat skupu i kryteriów przyjęcia rdzeni.

Jeśli ktoś ma wątpliwości, jakie warunki musi spełnić używany alternator, rozrusznik, zacisk hamulcowy czy też wtryskiwacz CR, aby został przyjęty jako rdzeń przy zakupie nowego produktu – wystarczy, że zajrzy do strefy mechanika na www.lauber.pl, gdzie wszystko zostało objaśnione w przejrzysty i czytelny sposób.

Oczywiście na nowej stronie publikowane będą także informacje o nowościach w ofercie.

Lauber dostępny jest także na YouTube

Wspomniane wcześniej filmy szkoleniowe można znaleźć także na kanale Lauber na portalu YouTube. Warto zwrócić uwagę na to, że jeden z filmów – ten dotyczący regeneracji wtryskiwaczy common rail cieszy się wyjątkowo dużą popularnością. Do dzisiaj obejrzano go ponad 500 tysięcy razy. Z pewnością jest to kanał na YouTube, który każdy mechanik powinien subskrybować.

Lauber ma już 24 lata doświadczenia w regeneracji

Publikacja nowej strony internetowej jest dobrą okazją do odświeżenia wiedzy na temat Lauber.

Lauber jako jedna z pierwszych firm w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej rozpoczęła regenerację części samochodowych już w 1994 roku. Przez ten czas zarówno w strategii, jak i w oferowanych produktach oraz usługach nastąpiło wiele zmian. Zaczynając od regeneracji części układu elektrycznego silnika, tj. alternator i rozrusznik, stopniowo firma rozszerzyła asortyment produktów podlegających fabrycznej regeneracji. Obecnie fabryka Lauber w Słupsku jest jedną z największych tego typu fabryk w Polsce.

Firma stale dba o to, aby zachowywać wysoką jakość produktów i usług. Wdrażając najbardziej restrykcyjne normy stosowane przez potentatów na całym świecie, Lauber uzyskał certyfikat APRA (Automotive Parts Rebuilders Association – Stowarzyszenie Regenerujących Części Motoryzacyjne).

Zgodnie z definicją APRA: „regeneracja oznacza odbudowę używanej części pojazdu zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami sztuki inżynierskiej tak, że funkcjonalnie odpowiada ona części nowej”. Dokładnie taką samą dewizą kieruje się Lauber przeprowadzając proces fabrycznej regeneracji.

Artykuł sponsorowany Lauber

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!