Regeneracja części na zamówienie w fabryce Lauber

13 lutego 2019, 23:08

Firma Lauber od 25 lat zajmuje się fabryczną regeneracją części motoryzacyjnych. Z usług pracujących w niej fachowców można skorzystać składając zamówienie na regenerację konkretnego, wymontowanego z auta podzespołu. Jest to rozwiązanie gwarantujące wysoką jakość, a także oszczędności.

Korzystna alternatywa

Mimo że dostęp do części motoryzacyjnych jest dziś bardzo powszechny, nadal dość często zdarza się, że poszukiwanego podzespołu nie ma na sklepowych półkach lub jego cena jest zdecydowanie zbyt wysoka w stosunku do wartości pojazdu. Właśnie w takich sytuacjach idealnie sprawdza się usługa regeneracji części na zamówienie, wprowadzona przez firmę Lauber. Wymontowujemy starą zużytą część i wysyłamy ją do regeneracji.

Jest to usługa wygodna oraz bezpieczna dla klienta. Zlecenie można złożyć telefonicznie lub mailowo, a wstępną wycenę otrzymuje się jeszcze przed wysłaniem części do fabryki. Jeżeli posiadana przez nas część nie spełni kryteriów niezbędnych do poddania jej regeneracji, zostaniemy o tym poinformowani natychmiast po przeprowadzeniu oględzin przez specjalistów firmy Lauber.

Jakie części na zamówienie regeneruje Lauber?

W ramach opisywanej usługi, firma Lauber regeneruje przekładnie kierownicze ze wspomaganiem, rozruszniki, alternatory, zaciski hamulcowe oraz wtryskiwacze i pompy wtryskowe Common Rail. Cały proces realizowany jest w 48 godzin za wyjątkiem wtryskiwaczy i pomp, gdzie czas ten może wydłużyć się do 72 godzin. Z usługi mogą korzystać zarówno warsztaty samochodowe jak i klienci indywidualni. Jest ona również znakomitą propozycją dla sklepów motoryzacyjnych, chcących poszerzyć swoją ofertę.

Profesjonalna regeneracja

Zgodnie z definicją, proces fabrycznej regeneracji jest odbudową używanej części pojazdu zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami sztuki inżynierskiej tak, że funkcjonalnie odpowiada ona części nowej.

– Regeneracją części zajmujemy się już od 25 lat. Przez ten czas udało nam się nie tylko zdobyć odpowiednie doświadczenie, ale także zbudować nowoczesne laboratorium oraz park maszynowy – mówi Grzegorz Nowaczyk z firmy Lauber. – Proces regeneracji dzielimy na kilka etapów, co umożliwia nam pełną kontrolę jakości , test gotowego produktu i finalnie dostarczenie do klienta części o jakości tożsamej z produktem OE, czyli montowanym na pierwszy montaż w pojeździe. – dodaje przedstawiciel Lauber.

Wspomniany proces regeneracji rozpoczyna się od demontażu rdzenia, czyli zużytego podzespołu. Następnie następuje weryfikacja, podczas której eksperci stwierdzają ostatecznie czy część nadaje się do tego, by dać jej „nowe życie”. Diagnoza odbywać się może jedynie za pomocą skomplikowanej, specjalistycznej aparatury. Weryfikacja organoleptyczna jest niewystarczająca przy współczesnym poziomie precyzji w produkowanych elementach pojazdów.

– Przyjmując każdą cześć do regeneracji zobowiązani jesteśmy do jej dokładnej weryfikacji. Począwszy od identyfikacji typu i modelu podzespołu, poprzez demontaż, dokładne mycie, poddanie obróbce powierzchni współpracy części składowych i ostatecznie procesowi przywracania parametrów technicznych, zobowiązani jesteśmy do nadzorowania i kontroli na każdym etapie regeneracji. – mówi Grzegorz Nowaczyk.

Elementy uszkodzone zostają naprawione lub zastąpione nowymi, pochodzącymi od renomowanych, sprawdzonych dostawców. Całość procesu kończy regulacja (jeżeli jest potrzebna) oraz test kontrolny. Firma Lauber posiada zaawansowane technologicznie urządzenia symulujące pracę w warunkach rzeczywistych. Są one w stanie wychwycić nawet najdrobniejsze uchybienia. Jeżeli gotowy produkt nie przejdzie procedury testowej, nie zostanie przekazany klientowi.

Zamów wycenę i sprawdź usługę Lauber

Regeneracja na zamówienie to oferta przede wszystkim dla osób, które oczekują wysokiej jakości części w rozsądnej cenie. W ostatnim czasie Lauber uruchomił stronę internetową dedykowaną tej usłudze: https://regeneracja.lauber.pl/. Znajdziemy tam szczegółowy opis procesu regeneracji oraz formularz kontaktowy. Wycenę usługi można zamówić jednak także telefonicznie, dzwoniąc pod numer 0 59 848 11 36 lub 665 391 764. Specjaliści Lauber odpowiadają również na zapytania mailowe (regeneracja@lauber.pl).

Artykuł sponsorowany Lauber

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!