Menu

Fota

EXPOM Kwidzyn wystawiony na sprzedaż

Syndyk masy upadłościowej spółki Fota S.A. wystawił na sprzedaż większościowy pakiet udziałów w firmie EXPOM Kwidzyn, znanej na rynku głównie jako producent alternatorów i rozruszników.

Rezygnacja Prezesa Zarządu – Fota S.A. w upadłości likwidacyjnej

Jakub Fota rezygnuje ze stanowiska Prezesa Zarządu z powodu braku możliwości dalszego ponoszenia odpowiedzialności za proces upadłościowy.

Postępowanie likwidacyjne Fota SA

Sąd Rejonowy w Gdańsku pozytywnie rozpatrzył wniosek spółki Fota SA o zmianę opcji postępowania upadłościowego na upadłość likwidacyjną. 

FOTA SA składa wniosek o upadłość likwidacyjną

Zarząd spółki FOTA SA podjął decyzję o złożeniu wniosku do sądu o zmianę opcji postępowania upadłościowego na upadłość likwidacyjną. 

Katalogi części – który najlepszy? Wyniki ankiety.

Dziękujemy za bardzo liczny udział w naszej ankiecie poświęconej elektronicznym katalogom części, udostępnianym przez dystrybutorów. Ogólny wniosek z ankiety jest prosty – pracownicy warsztatów doceniają nowoczesne rozwiązania.

Motoryzacyjny indeks na warszawskiej Giełdzie

Giełda Papierów Wartościowych doczekała się nowego subindeksu. WIG-motoryzacja składa się z ośmiu spółek reprezentujących branżę motoryzacyjną.

Fota SA: Zmiana lokalizacji oddziału

Zmieniła się lokalizacja oddziału firmy Fota w Poznaniu. Nowy punkt znajduje się na ulicy Głogowskiej. Nowy adres oddziału: Poznań, ul. Głogowska 260c box4 (teren WGO) Oddział prowadzi sprzedaż asortymentu OS i PU od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Kontakt telefoniczny: (61) 899 40 48-49.

Katowicki oddział Fota w nowej lokalizacji

Oddział Fota w Katowicach zmienił lokalizację. Obecnie można znaleźć go pod adresem: Katowice, ul. Roździeńskiego 188A. Oddział prowadzi sprzedaż asortymentu OS i PU od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00, w soboty – 8:00-13:00. Kontakt telefoniczny: (32) 250 72 72; (32) 253 73 23.

Warszawski oddział Fota zmienia lokalizację

Firma Fota S.A. poinformowała o zmianie lokalizacji swojego oddziału w Warszawie. Nowy adres filii to: Warszawa Ursus, ul. Bodycha 39. Oddział prowadzi sprzedaż asortymentu OS i PU od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Kontakt telefoniczny: (22) 730 12 33; (22) 730 33 36.

„Jesteśmy gotowi na nowe obowiązki” – wywiad z Prezesem Zarządu Auto Partner SA

Auto Partner SA to kolejny polski dystrybutor części, który postanowił spróbować swoich sił na Giełdzie Papierów Wartościowych. O przyczyny takiej decyzji oraz dalsze plany spółki pytamy Aleksandra Góreckiego, Prezesa Zarządu spółki Auto Partner SA.   Wejście na giełdę to jeden z poważniejszych kroków w ponad 20-letnich dziejach firmy. Wiemy już, że pozyskają Państwo za sprawą […]