Rezygnacja Prezesa Zarządu – Fota S.A. w upadłości likwidacyjnej

13 grudnia 2017, 9:49

Jakub Fota rezygnuje ze stanowiska Prezesa Zarządu z powodu braku możliwości dalszego ponoszenia odpowiedzialności za proces upadłościowy.

Rezygnacja z funkcji Prezesa Zarządu w spółce Fota S.A. nie wiąże się z całkowitym odejściem z firmy. W oświadczeniu Jakub Fota informuje o pozostaniu w firmie na stanowisku Dyrektora Zarządzającego.

Syndyk Masy Upadłości FOTA S.A. w upadłości likwidacyjnej (dalej: Emitent, Spółka) podaje do publicznej wiadomości, iż w dniu 8 grudnia 2017 roku wpłynęło do Spółki oświadczenie Pana Jakuba Fota o rezygnacji z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu i jednocześnie z zarządu Emitenta ze skutkiem na dzień 8 grudnia 2017 roku.

Oświadczenie:

Szanowni Państwo,

W związku z brakiem możliwości dalszego ponoszenia odpowiedzialności za proces upadłościowy Spółki Fota S.A., podjąłem decyzję o rezygnacji z funkcji Prezesa Zarządu. W dalszym ciągu jestem związany ze Spółką umową o pracę i piastuję stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Oznacza to, że pozostaję w Spółce i jej zdolność operacyjna pozostaje bez zmian. Wszelkie decyzje dotyczące majątku Spółki przejęła Pani Syndyk a na sprawność decyzyjną Sądu Upadłościowego nie mam wpływu.

Opublikowane przez: Redakcja
Źródło: PAP

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Mike, 14 grudnia 2017, 9:18 6 0

a pamiętam, że miało być tak pięknie, jak dobrze, że już nie współpracuję z tą firmą

Odpowiedz