Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
19.07 Ozonator od znanego producenta z certyfikatem biobójczości 19.07 Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy 18.07 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 18.07 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 18.07 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych.

NGK

Producent świec przenosi swoją siedzibę regionalną. To “dla dobra pracowników”.

Niterra, producent znany przede wszystkim z produkcji świec zapłonowych, przenosi swoją siedzibę regionalną. Nowe biuro ma zapewnić “nowoczesną koncepcję pracy”. 

Nowość w ofercie Nittery

Jedna z czołowych firm w dziedzinie układów zapłonowych wprowadziła do swojej oferty nowe modele świec zapłonowych. Oferowane świece przeznaczone do samochodów z napędem hybrydowym posiadają elektrody zawierające metale szlachetne.

MotoFocus TV: świece zapłonowe, ich usterki i kierunek rozwoju

Gościem Witolda Hańczki w najnowszym odcinku programu MotoFocus TV jest Dawid Pauszek z firmy Niterra, będącej właścicielem kojarzonej głównie ze świecami zapłonowymi marki NGK. Z rozmowy dowiecie się m.in. tego, jakie są najczęściej spotykane w warsztatach powody usterek świec. Poznacie także stanowisko producenta wobec przyszłości tych elementów, nieobecnych w układach napędowych samochodów elektrycznych.

Producent części negocjuje sprzedaż części działalności

Elektryfikacja nabiera tempa w całym przemyśle samochodowym, stopniowo zmieniając sytuację na rynku. Jeden z producentów umieścił na swojej stronie internetowej informację o planach sprzedaży części swojego biznesu. Potencjalnym nabywcą jest inna znana w branży części zamiennych firma.

Nowe świece z serii Laser Iridium znalazły się w ofercie Niterra

Dziewięć nowych modeli świec zapłonowych z metalem szlachetnym jest już dostępnych u dystrybutorów. Oferowane produkty pasują do wielu najpopularniejszych modeli samochodów. 

MotoFocus TV: Czujniki silnika – ich rodzaje, objawy awarii, wymiana i kierunek rozwoju

Katalizatory, EGRy, EGTSy i inne podzespoły odpowiadające za kontrolę emisji spalin przez spalinowe silniki samochodów są tematem najnowszego odcinka naszego cyklu. Gościem Witolda Hańczki jest Dawid Pauszek z firmy Niterra. W trakcie nagrania wyjaśniamy także, czym jest wspomniana Niterra i czy jest to nowy gracz na rynku motoryzacyjnym?

NGK Spark Plug Co. Ltd. to japońskie przedsiębiorstwo, założone w latach 30. XX wieku, uchodzące za największego na świecie producenta świec zapłonowych. Do koncernu należy także marka NTK, oferująca wyroby ceramiczne, w tym produkty półprzewodnikowe, także z obszaru poza motoryzacyjnego. Oferta produktów motoryzacyjnych NGK obejmuje wszystkie elementy układu zapłonowego (świece zapłonowe, świece żarowe oraz cewki i przewody zapłonowe), a także technologię czujników. NTK posiada kompleksową ofertę w zakresie czujników – od czujników tlenu i temperatury po przepływomierze powietrza i czujniki ciśnienia, jak również czujniki wału korbowego i wałków rozrządu. Więcej informacji na temat marki NGK i jej oferty można znaleźć w powyższych artykułach.