Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
19.07 Ozonator od znanego producenta z certyfikatem biobójczości 19.07 Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy 18.07 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 18.07 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 18.07 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych.

Hogert Technik

System modułowy do przechowywania i transportowania narzędzi

Marka Högert Technik przygotowała nowy system skrzyń modułowych. To rozwiązanie pozwalające na przechowywanie i organizację narzędzi, które może pomóc zaoszczędzić czas i przestrzeń. Mobilny system modułowy umożliwia uporządkowanie przedmiotów, niezależnie od miejsca – budowy, warsztatu czy magazynu. Jakie elementy mogą wchodzić w jego skład?

Klucz pneumatyczny ultra short marki Högert Technik

W ofercie marki Högert Technik pojawił się kompaktowy, ultra krótki pneumatyczny klucz udarowy o szerokim zastosowaniu. Jest to już piąty klucz w kategorii narzędzi pneumatycznych, które znajdą zastosowanie w serwisach samochodowych, wulkanizacyjnych i warsztatach mechanicznych, a także w przemyśle samochodowym do pracy przy liniach montażowych.

Nowe udarowe końcówki wkrętakowe Högert Technik

Oferta końcówek wkrętakowych marki Högert Technik powiększyła się o nowe końcówki udarowe o długości 25 i 50 mm, charakteryzujące się zwiększoną wytrzymałością w stosunku do standardowych produktów tego typu. Niezbędne przy wymagających i długotrwałych pracach warsztatowych oraz remontowo-budowlanych czy ciesielskich.

Akumulatorowy klucz udarowy od Högert Technik

Marka Högert Technik wprowadziła do swojej oferty narzędzi motoryzacyjnych pierwszy akumulatorowy klucz udarowy, aby lepiej sprostać oczekiwaniom klientów i dostosować swoją ofertę do wymagań profesjonalnych użytkowników.

Nowa kolekcja odzieży i akcesoriów BHP

Wraz z nadejściem wiosny marka Högert Technik wprowadza na rynek nową kolekcję odzieży ochronnej oraz akcesoriów. Kolekcja wiosna-lato 2020 znajdzie również zastosowanie w rolnictwie czy budownictwie.

Szczypce spawalnicze Högert Technik

Marka narzędzi ręcznych Högert Technik rozszerzyła swój asortyment o nowe specjalistyczne produkty, jakimi są szczypce spawalnicze – aktualnie oferta składa się z blisko 150 indeksów.

Przewody rozruchowe Högert Technik

Kategoria narzędzi motoryzacyjnych marki Högert Technik jest stale rozszerzana o nowe produkty specjalistyczne. Tym razem do gamy produktów dołączyły przewody rozruchowe, używane do uruchamiania samochodu, szczególnie w zimowe poranki.

Hogert Technik jest jedną z wiodących na rynku europejskim marek narzędzi i akcesoriów BHP. Jest to polska firma, która poza Europą działa także na rynkach Azji i Ameryki Południowej. W ofercie Hogert Technik znajdują się głównie narzędzia ręczne ze stali kutej w temperaturze żarzenia, starannie odprężane i hartowane. Najczęściej wykorzystywana w procesie jest stal węglowa, która zapewnia dużą trwałość wyrobów. Uzupełnieniem oferty ręcznych narzędzi Hogert Technik, zbierających dobre opinie wśród użytkowników są wózki i szafki narzędziowe, a także odzież BHP. Więcej informacji na temat firmy oraz jej produktów można znaleźć w artykułach z tej kategorii.