Menu

Hogert Technik

Nowości w ofercie Högert Technik

Marka Högert Technik wprowadziła do swojej oferty nowe produkty. Jest to obuwie robocze chroniące stopy przed czynnikami zewnętrznymi oraz szafka narzędziowa służąca do przechowywania narzędzi o akcesoriów. 

Nowe zestawy nasadek udarowych Högert

Marka Högert Technik wprowadziła do swojej oferty dwa nowe zestawy nasadek udarowych HT4R102 i HT4R104 przeznaczonych do felg aluminiowych. Oferta skierowana jest głównie do warsztatów i serwisów wulkanizacyjnych, do profesjonalnego użycia.

Nowy zestaw narzędzi od Högert Technik

Högert Technik to marka narzędzi ręcznych oferująca produkty dedykowane wielu branżom specjalistycznym. W jej ofercie znajduje się również asortyment przydatny w warsztatach samochodowych.

Hogert Technik jest jedną z wiodących na rynku europejskim marek narzędzi i akcesoriów BHP. Jest to polska firma, która poza Europą działa także na rynkach Azji i Ameryki Południowej. W ofercie Hogert Technik znajdują się głównie narzędzia ręczne ze stali kutej w temperaturze żarzenia, starannie odprężane i hartowane. Najczęściej wykorzystywana w procesie jest stal węglowa, która zapewnia dużą trwałość wyrobów. Uzupełnieniem oferty ręcznych narzędzi Hogert Technik, zbierających dobre opinie wśród użytkowników są wózki i szafki narzędziowe, a także odzież BHP. Więcej informacji na temat firmy oraz jej produktów można znaleźć w artykułach z tej kategorii.