Nowości w ofercie Högert Technik

10 maja 2018, 9:05

Marka Högert Technik wprowadziła do swojej oferty nowe produkty. Jest to obuwie robocze chroniące stopy przed czynnikami zewnętrznymi oraz szafka narzędziowa służąca do przechowywania narzędzi o akcesoriów. 

Buty

W ofercie obuwia dostępnych jest 7 modeli, w rozmiarze od 39 do 46. Produkty są zgodne z normą EN ISO 20 345:2011 określającą wymagania dotyczące obuwia bezpiecznego oraz posiadają certyfikat CE. Ze względu na stopień zagrożeń, przed którymi obuwie chronią, w portfolio znalazły się obuwie bezpieczne zarówno z podstawowymi wymaganiami (SB), jak również z właściwościami dodatkowymi (S1P). Każdy z oferowanych modeli posiada właściwości antypoślizgowe (SRC), wzmocnioną zabudowę pięty oraz stalowy podnosek dla większej ochrony palców – wytrzymujący uderzenia do 200J. Podszewki wykonane zostały z oddychającej dzianiny siatkowej zapewniającej dobrą wentylację, natomiast wyściółka EVA zapobiega otarciom. Obuwie robocze marki Högert Technik zapewnia absorbcję energii w części piętowej i są odporne na olej napędowy i smary. Obuwie posiadają antypoślizgowe podeszwy wykonane z poliuretanu oraz zostały optymalnie dopasowanie do stopy zapewniając wygodę użytkowania. Dodatkową funkcjonalnością, którą posiadają obuwie oznaczone symbolem S1P są właściwości antyelektrostatyczne oraz stalowa wkładka zabezpieczająca przed przebiciami do 1100Kn.

Marka Högert Technik oferuje obuwie robocze trzech typach: trzewiki, półbuty oraz sandały. Dostępne są pod indeksami: HT5K500, HT5K501, HT5K510, HT5K511, HT5K502, HT5K512, HT5K520.

Szafka narzędziowa

Szafka narzędziowa HT7G046, przeznaczona jest dla właścicieli profesjonalnych warsztatów mechanicznych, jak również do użytku w przydomowych warsztatach i garażach.

Dostępna jest w rozmiarze 770 x 460 x 910 mm. Wyposażona została w 6 wysuwanych szuflad: 4 szuflady o wysokości 75 mm i 2 szuflady o wysokości 154 mm. Prowadnice szuflad wraz z mechanizmem wykonane zostały z wysokogatunkowych materiałów. Praktyczną funkcją jest blokada zabezpieczająca przed samoczynnym wysuwaniem się szuflad, a także możliwość zablokowania szafki przed przesuwaniem, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę pracy w warsztacie. W zestawie znajdują się 2 klucze umożliwiające zamknięcie szafki. Kółka szafki narzędziowej, w rozmiarze 5 x 1.25”, wykonane zostały z PCV. Osadzone są na łożyskach kulkowych, gwarantujących długotrwałą eksploatację produktu. Dodatkowym atutem jest wzmocniony blat z tworzywa ABS.

Produkty Högert Technik dostępne są w sprzedaży u dystrybutorów marki na terenie całego kraju od połowy kwietnia bieżącego roku. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!